ЗОЛОТА ОСІНЬ В ХУТОРАХ
ЗОЛОТА ОСІНЬ В ХУТОРАХ

Поділитися новиною:

ЗОЛОТА ОСІНЬ В ХУТОРАХ

Минулої неділі ветерани футболу Дворічанського району стали гостями на Шевченківщині

У селі Великі Хутори учасників ветеранського турніру (вікова категорія учасників 40+ років) «Золота осінь в Хуторах» привітав керівник місцевого господарства, справжній господар, людина, закохана в спорт і небайдужа до проблем села Леонід Трохимович Печериця. Все своє життя ветеран спорту присвятив улюбленому волейболу, але, як мовиться, не волейболом єдиним. Леонід Трохимович є постійним організатором і головним натхненником, а ще меценатом багатьох спортивних заходів з різних видів спорту. На гостинній хуторянській землі постійно проводяться різноманітні змагання, турніри, спартакіади. Цього разу справжній ентузіаст спорту, людина дієва і комунікабельна, віддав перевагу міні-футболу на штучному майданчику, спорудженому в селі чотири роки тому. В перший день змагалися молодіжні команди, а наступного дня місцевих уболівальників своєю грою радували ветерани футболу.

В боротьбу вступили чотири команди, три з яких представляли Шевченківський район – Великі Хутори, Борівське і Шевченкове, а також ветерани футболу Дворічанщини. Коловий формат розіграшу мав якнайточніше визначити сили команд і розставити їх в таблиці згідно турнірних здобутків. В стартовому поєдинку ветерани ФК «Шевченкове» екзаменували команду «Восток» із Борівського. Гра тривала до першого забитого м’яча, а надалі шевченківці лише нарощували перевагу – і за грою, і в рахунку. У підсумку – 6:0 за селищними футболістами. Дворічани матч першого туру проводили проти господарів майданчика. Територіальна перевага гостей зовсім скоро вилилася у забиті м’ячі. Господарям вдалося лише забити гол престижу. У підсумку – 5:1 за дворічанами. Забиті м’ячі на рахунку С. Колісника (два), С. Гарбузова, П. Медяника і Ю. Комісарова.

Другий тур розпочинали господарі турніру матчем проти ветеранів футболу із Шевченкового. Вперта боротьба точилася на майданчику і номінальні гості лише під завісу ігрового часу зуміли вирвати перемогу, забивши третій вирішальний м’яч – 3:2. Дворічанська команда деякий час витратила на те, аби підібрати ключі до воріт суперників із Борівського. А згодом, голи посипалися у ворота суперників як із рогу достатку – 6:0. Результативними діями у складі нашої команди відзначилися С. Гарбузов (двічі), Ю. Комісаров, П. Медяник, В. Лиманський і Є. Сміян.

Останній тур, волею турнірної ситуації, мав назвати переможця і призерів. Причому, визначалися вони у очних протистояннях. Спершу було зіграно матч за перше місце. Дворічани і шевченківці підійшли до очного протиборства без очкових втрат, але нашу команду, яка мала кращу різницю забитих і пропущених м’ячів, влаштовувала навіть нічия, та на це не зважали. Команда вийшла грати тільки на перемогу і своєю активністю змушувала суперників притискатися до власних воріт. Лише м’яч вперто не йшов у ворота. Але в другому таймі і воротар опонентів виявився безсилим після потужного пострілу зі штрафного у виконанні С. Чудіка, який змусив капітулювати стража воріт шевченківської команди. Суперники мали шанс відігратися на останній хвилині, але надійно діяв наш воротар. Отож, 1:0 – перемога у звітному матчі і перша сходинка на ветеранському турнірі. У переможному складі дворічанської команди виступали: О. Халімоненко (воротар), С. Чудік, С. Колісник, П. Медяник, Є. Сміян, Ю. Комісаров, В. Лиманський, С. Гарбузов і С.Деркач. В матчі за «бронзу» господарі доволі неочікувано нав’язали боротьбу команді з Борівського. Тривалий час у поєдинку тримався нічийний результат. Господарям, підтримуваним місцевими жителями, вдалося забити вдруге. Контраргументів у суперників, котрі помітно «підсіли» фізично, не знайшлося. Більше того, окрилені успіхом хуторяни забили насамкінець ще тричі. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу місцевої команди з рахунком 5:1, яка подарувала господарям і організатору третю призову сходинку.

Переможця і призерів нагороджено грамотами від організаторів. Всі команди відзначені грошовими преміями. А далі на учасників заходу чекала смачнюча польова каша, домашня атмосфера за столом, дружні стосунки, плідне спілкування і багато добрих і теплих слів у погожий осінній день. Свято ветеранського футболу вдалося на славу. Справжня золота осінь у Хуторах! Від імені команди щиро дякую організатору і його надійній команді помічників за організацію змагання, підтримку ветеранського спорту, гостинність і дружелюбність. Нехай щедро родить нива, а ваші добрі справи повертаються до Вас сторицею!

В. Каща.

Альбом: ЗОЛОТА ОСІНЬ В ХУТОРАХ
Альбом: ЗОЛОТА ОСІНЬ В ХУТОРАХ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11730 | Переглядів: 307Дата публікації: 13:13 29.10.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців