«Діти єднають Україну»
«Діти єднають Україну»

Поділитися новиною:

«Діти єднають Україну»

V Обласний ювілейний патріотичний форум

Відзнаки, подарунки, урочистості – @Харківська обласна бібліотека для дітей зібрала на Форум найкращих дітей Харківщини. 130 лауреатів та переможців 6-и конкурсів (всеукраїнських, міжрегіональних, обласних) були запрошені на церемонію нагородження – визнання їх талантів, копіткої праці та наполегливості. Більше ніж 400 глядачів у гостинній залі Театрально-концертного-центру щиро вітали номінантів.
Ювілейний Форум присвячено 100-річчю Возз’єднання України. Саме надія на дітей, що вміють думати, плекають традиції та готові почути один одного – це головне сподівання на майбутнє мирне життя України, яке висловлювали зі сцени дорослі – почесні учасники Форуму.
Слова подяки звучали на честь бібліотекарів, завдяки яким діти з найвіддаленіших районів мають шанс закохатися у книгу та брати участь у конкурсах нарівні з дітьми з великих мегаполісів.

Діти читачі Колодезнянської філії бібліотеки Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи Величко Віолета і Шепітько Еля мали змогу відвідати форум за підтримки керівника «Дворічанське-Агро» Скиби Ю.В., вже кільки років поспіль виділяється транспорт для поїзди на обласний патріотичний форум дітей переможців.

Альбом: «Діти єднають Україну»
Альбом: «Діти єднають Україну»
Альбом: «Діти єднають Україну»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11729 | Переглядів: 412Дата публікації: 10:11 29.10.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців