ПАМ'ЯТЬ ЖИВА – В ТУРНІРІ І В СЕРЦЯХ
ПАМ\

Поділитися новиною:

ПАМ'ЯТЬ ЖИВА – В ТУРНІРІ І В СЕРЦЯХ

Осінь – трохи сумна пору року...

Все менше сонячного тепла, короткі дні, ранні сутінки, птахи відлітають на Південь… Ще сумніше стає, коли птахи безповоротно забирають на небо рідних і близьких нам людей... Птахи через  час повертаються і лише ті, хто пішов у небуття, назавжди залишаються в нашому серці. Птахи віднесуть їх душі на небеса, звідки вони з любов'ю стежитимуть за нами і оберігатимуть. А ми залишаємося на землі, щоб зберігати пам'ять про тих, хто робив добрі справи, навчав, дбав про розвиток, надихав і підтримував. П’ять років тому журавлиний клин забрав у Вічність талановитого керівника, наставника, доброго товариша, ветерана спортивного руху Станіслава Олександровича Крейдуна. В пам'ять про засновника і керівника районної більярдної федерації вдячні нащадки, друзі і товариші проводять турнір з виду спорту серед ветеранів спортивного руху і прихильників більярду. Днями відбувся ювілейний, п’ятий розіграш турніру в пам'ять про цю чудову людину.

Учасників заходу на гостинній вільшанській землі привітав голова місцевого сільгосппідприємства Віктор Іванович Лебединський. У спортивному змаганні стартували вісім спортсменів-ветеранів, переважно керівників. Серед учасників – друзі, товариші, послідовники справи, яку започаткував Станіслав Олександрович. Турнір особистої першості пройшов за олімпійською системою з вибуванням, до двох перемог у поєдинку одного з учасників. На стадії чвертьфіналу першими у боротьбу вступили О. Вербицький і В. Уматов – нинішній голова Федерації більярдного спорту району. І мабуть символічно, що перший удар у звітному турнірі зробив саме наступник С.О. Крейдуна. Двобій між учасниками першої пари видався напрочуд яскравим і динамічним. Суперники по черзі обмінялися перемогами в партіях, а долю протистояння вирішили у третьому сеті. Тільки прикра помилка суперника за рахунку 7:7 вивела у наступний раунд змагань О. Вербицького. В іншій парі автор цих рядків поступився І. Хавелову – дворазовому переможцю турніру у попередні роки – 4:8; 3:8. Справжня чоловіча боротьба точилася на зеленому килимі більярдного столу і в двох наступних двобоях стадії чвертьфіналу. Дещо несподівано для багатьох С. Міщенчук у трьох сетах сенсаційно переграв минулорічного переможця М. Диню – 2:1 (0:8; 8:5; 8:5). А от результат гри між С. Садовським і В. Шишкуновим став більш закономірним, хоча напруга в першій партії тривала до самого її завершення. У підсумку – 2:0 (8:7; 8:1) і у півфінал крокує В. Шишкунов.

Матчі за вихід у фінал пройшли у цікавому ігровому ключі. Попри здобуті перемоги у двох партіях, суперники відчули опір з боку опонентів. Та все ж до головного фіналу пройшли найсильніші і найбільш успішні того дня гравці. У першому матчі півфіналу І. Хавелов не залишив шансів на продовження боротьби О. Вербицькому (2:0 – 8:5; 8:1). У напруженому поєдинку другого півфіналу В. Шишкунов виявився сильнішим за С. Міщенчука, гра якого того дня просто вражала – 2:0 (8:6; 8:7).

Після декількох годин спортивної боротьби визначилися учасники вирішальних протистоянь. Спершу в матчі за третє місце С. Міщенчук, маючи позамежне психологічне налаштування, залишив поза бортом призової трійки сильного опонента у особі О. Вербицького – 2:0 (8:6; 8:4). Вінцем розіграшу став головний фінал. І, що властиво вирішальним матчам, переможець визначився у повноформатному протистоянні. Спершу суперники – І.Хавелов і В. Шишкунов, обмінялися перемогами в партіях з однаковим рахунком 8:3. Вирішальна партія на турнірі була за досвідченим І. Хавеловим (8:5), який довів власний лік перемогам на турнірі пам’яті С.О. Крейдуна до трьох. Ще по разу переможцями у попередні роки ставали Ю. Лебединський і М. Диня.

Переможця і призерів змагань нагороджено тематичними фотограмотами, медалями відповідних ступенів і спортивними призами районного центру «Спорт для всіх». Від оргкомітету турніру всі його учасники відзначені пам’ятними медалями на згадку про участь. Подібну медаль передано і в родину С.О. Крейдуна. Приємно відзначити, що справа батька живе у славних перемогах його молодшого сина Олександра, котрий на сьогодні є одним із провідних представників більярду у нашому регіоні. Наостанок хотілося б подякувати всім причетним до справи розвитку виду спорту в районі і побажати всіляких гараздів. Завдяки вашим зусиллям турнір живе, а значить жива пам'ять про чудову людину, ветерана спортивного руху!

В. Каща.

Альбом: ПАМ'ЯТЬ ЖИВА – В ТУРНІРІ І В СЕРЦЯХ
Альбом: ПАМ'ЯТЬ ЖИВА – В ТУРНІРІ І В СЕРЦЯХ
Альбом: ПАМ'ЯТЬ ЖИВА – В ТУРНІРІ І В СЕРЦЯХ
Альбом: ПАМ'ЯТЬ ЖИВА – В ТУРНІРІ І В СЕРЦЯХ
Альбом: ПАМ'ЯТЬ ЖИВА – В ТУРНІРІ І В СЕРЦЯХ
Альбом: ПАМ'ЯТЬ ЖИВА – В ТУРНІРІ І В СЕРЦЯХ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11727 | Переглядів: 288Дата публікації: 08:45 29.10.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців