ЗАПОЧАТКОВАНО НОВИЙ ТУРНІР
ЗАПОЧАТКОВАНО НОВИЙ ТУРНІР

Поділитися новиною:

ЗАПОЧАТКОВАНО НОВИЙ ТУРНІР

серед спортсменів Дворічанського, Куп’янського районів і міста Куп’янськ

З нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України на Дворічанщині було започатковано новий шаховий турнір. Таким змаганням став турнір особистої першості серед спортсменів Дворічанського, Куп’янського районів і міста Куп’янськ. Приємно відзначити, що днями свій особистий ювілей відзначатиме ветеран шахово-шашкового спорту, відомий далеко за межами фахівець шахової справи, справжній шаховий козак Микола Іванович Біляєв. Тому учасники, а їх прибуло на змагання тринадцять чоловік, щиро вітали М.І. Біляєва із 70-річчям. Привітали ювіляра і керівники району. З нагоди ювілею, за вагомий особистий внесок у розвиток шахового спорту на Дворічанщині, відданість справі, працелюбність і наполегливість, спортивну майстерність, інтелектуальність, пропаганду здорового способу життя, збереження і примноження спортивних традицій, активну громадську і життєву позицію Микола Іванович нагороджений грамотою районної ради і пам’ятною медаллю районного центру «Спорт для всіх». Щирі привітання висловив на адресу іменинника селищний голова Ф.А. Магомедов, який відкривав захід. А від шахово-шашкового клубу селища Куп’янськ-Вузловий М. Біляєв також отримав грамоту за вагомий вклад у розвиток шахового спорту на Слобожанщині.

            Турнір пройшов у семитуровій боротьбі, за швейцарською системою із контролем часу на партію по двадцять хвилин кожному із учасників. Попри поважний вік багатьох учасників, шахісти почувалися добре і з захопленням поринули у змагальний вир подій. Наш ювіляр добре стартував на турнірі і не віддав перемогу до останнього туру, втративши лише одне очко. Цікава та напружена суперечка точилася в боротьбі за призові місця. В підсумку, «срібло» здобув А. Турабов із Ківшарівки, в активі якого також шість очок, як і у переможця. Трійку призерів замкнув шахіст із Куп’янськ-Вузлового В. Чуйко. Знаний шахіст Східного регіону області, добре відомий своїми перемогами на різноманітних турнірах куп’янчанин І. Гончаренко посів четверту сходинку, відставши від «бронзового» призера на пів бала. П’ятірку кращих замкнув дворічанин С. Міщенчук, в його активі чотири очки.

            Призерів турніру нагороджено спортивними призами і грамоти районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Також спортивними призами відзначені наймолодший і найдосвідченіший гравці турніру. Ними, відповідно, стали новоспечений срібний призер обласної Спартакіади у складі команди Дворічанського району Сергій Біляєв із Кам’янки і ветеран шахового спорту із Дворічанщини Володимир Іванович Івашкевич. Але й це ще не все. Від ювіляра були запропоновані відразу десять заохочувальних грошових премій, які отримали десять кращих учасників звітного змагання. Нагородження учасників заходу провів селищний голова Ф.А. Магомедов. Він  висловив сподівання, що змагання з нагоди визначних для українців свят стануть надалі традиційними і викликатимуть інтерес з боку учасників шахових баталій.

В. Каща.

Альбом: ЗАПОЧАТКОВАНО НОВИЙ ТУРНІР
Альбом: ЗАПОЧАТКОВАНО НОВИЙ ТУРНІР
Альбом: ЗАПОЧАТКОВАНО НОВИЙ ТУРНІР
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11699 | Переглядів: 287Дата публікації: 16:58 17.10.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців