ДВОРІЧАНИ – ДРУГІ В ОБЛАСТІ
ДВОРІЧАНИ – ДРУГІ В ОБЛАСТІ

Поділитися новиною:

ДВОРІЧАНИ – ДРУГІ В ОБЛАСТІ

змагання обласної Спартакіади з шахів

Чергові вихідні знову були насичені святковими спортивними заходами, серед яких особливе місце займали змагання обласної Спартакіади з шахів серед районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад. Змагання із розумового виду відбулися в шаховому клубі «Гагарінець» у Харкові. Учасниками заходу стали тридцять команд з усіх куточків області. Дворічанщина була представлена серед дванадцяти команд другої групи, у числі яких, окрім наших шахістів, стартували представники стародавнього виду спорту із Шевченківського, Кегичівського, Борівського, Чугуївського, Сахновщинського, Куп’янського, Великобурлуцького, Лозівського районів, міста Люботин, а також Зачепилівської та Нововодолазької ОТГ. Змагання відбувалися у командному заліку і складалися із семи ігрових турів.

            Честь Дворічанського району на турнірі захищали ветеран шахового спорту Сергій Міщенчук, керівник шахових гуртків Геннадій Ковальов, учень Кам’янської гімназії Сергій Біляєв та учениця Дворічанського ліцею  Анна Аліфіренко. З початком турніру наша четвірка добре впоралася із стартовим хвилюванням, а Сергій та Аня ще й з дебютним психологічним навантаженням, бо вперше брали участь у дорослих стартах на такому рівні. Тим не менше, вдалий старт, як відомо є запорукою гарного проходження дистанції. І наші шахісти стартували з перемоги над командою Сахновщинського району – 3:1. Другий тур став справжнім випробуванням для нашої команди. За серйозність суперника говорили його здобутки – кілька чемпіонських титулів у останні роки в шаховій дисципліні. Втримати удачу за руку не вдалося – поразка 1,5:2,5 очка. Але та рання поразка загартувала і надихнула на подальші успіхи, хоча серед потужної конкуренції було ох як не просто! Але, до честі наших спортсменів, надалі вони вже не програвали. Перемоги з однаковим рахунком 3:1 над опонентами з Люботина, Чугуївського і Куп’янського районів та нічийні результати у двобоях із сильними командами Нововодолазької ОТГ і Кегичівського району принесли у кошик нашої шахової дружини 17,5очок. Найбільше балів у командний залік набрали досвідчений Г. Ковальов (2 дошка серед чоловіків) і юний С. Біляєв (3 дошка, юнаки до 15 років) – обидва по 5,5. Три з половиною бали у скарбничку команди внесла старшокласниця із Дворічної А. Аліфіренко (4 дошка – жінки), три очки на турнірі заробив ветеран спорту С. Міщенчук (1 дошка серед чоловіків). З такими очковими здобутками наша команда зуміла піднятися на другу сходинку у загальному заліку, випередивши сильних шахових опонентів. Перше місце знову посіла команда із Шевченківщини (23,5 бала), а третіми фінішували шахісти Зачепилівської ОТГ (16 очок у активі). Далі команди розташувалися у наступному порядку: Кегичівський р-н, м. Люботин і Н-Водолазька ОТГ ( у всіх суперників по 15 балів), Борівський р-н (14,5), Чугуївський (14), Сахновщинський (13,5), Купянський і Лозівський райони (обоє по 12 балів) та команда із Великобурлуччини, яка через невідповідність документів була знята із змагань і отримала у залік останнє місце серед учасників.

            Переможців Спартакіади нагороджено кубком, медалями і дипломами Управління у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації. Наша команда одержала медалі і дипломи відповідних ступенів від організаторів змагання.                                                                                           В. Каща, фото автора..

Альбом: ДВОРІЧАНИ – ДРУГІ В ОБЛАСТІ
Альбом: ДВОРІЧАНИ – ДРУГІ В ОБЛАСТІ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11696 | Переглядів: 783Дата публікації: 11:52 17.10.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців