ФУТБОЛЬНА ОСІНЬ

Поділитися новиною:

Відбулися матчі-відповіді чвертьфінальної стадії Кубка Харківської області з футболу

Минулої суботи відбулися матчі-відповіді чвертьфінальної стадії Кубка Харківської області з футболу пам’яті МС СРСР, легендарного харківського воротаря М.Т. Уграїцького. Гравці футбольного клубу «Дворічна» повторний матч проводили на власному полі проти балаклійського «Цементника». Поразка у гостях з рахунком 1:4  і маса невикористаних гольових нагод, залишали двояке враження про гру. Тому саме в домашньому поєдинку, перед власними уболівальниками, наші хлопці прагнули взяти реванш.

Дещо сумбурні дії футболістів у стартові п'ятнадцять хвилин гри були зумовлені рахунком попереднього поєдинку. Гості більше дбали про захист і грали по рахунку, а господарі намагалися якомога швидше знайти гольову нагоду біля воріт суперників. Першу небезпеку біля воріт «цементників» створив С. Старіков під кінець третини тайму, але пробив повз ворота. Ще одну нагоду після небезпечного штрафного у середині тайму мав наш капітан В. Ткаченко, але пробив вкрай невдало. Гра перейшла на зустрічні курси. І коли дворічанам більш вдавався контроль м’яча і позиційний напад, то гості використовували швидкісні атаки у відповідь. Насамкінець третини матчу балаклійці мали нагоду аби повести перед в рахунку, але на шляху кулястого стала стійка воріт. Під кінець тайму кілька небезпечних атак організували господарі, створивши певний тиск на ворота опонентів. Активністю у ці хвилини відзначалися Д. Сєвєрін, Р. Ігнатенко, О. Карєлов, Е. Ключко. Логічним завершенням натиску став пенальті, призначений за влучання м’яча в руку після подачі з лівого крила атаки. Руслан Ігнатенко не залишив шансів голкіперу, розвівши м’яч і воротаря по різним кутам.

Такий розвиток подій після половини гри змушував господарів із перших хвилин другого тайму йти в атаку, аби досягти бажаної переваги у три м’ячі. І першу ж нагоду після відпочинку мав С.Старіков, але головою пробив поруч із стійкою. Гості відповіли швидкою атакою, але на висоті був наш воротар В. Порада, який, граючи з ушкодженням, творив дива воротарської майстерності, кілька разів рятуючи нашу команду від вірного голу. Після години гри позначилася втома, у хід пішли фоли, було проведено заміни, за рахунок яких тренери обох команд намагалися підтримати темп матчу. В другій половині тайму дворічани пішли ва-банк, відрядивши в атаку атакувальних півзахисників і навіть захисників, але все марно. Надійно діяв воротар гостей А. Сарай, а захист команди надійно цементував досвідчений захисник Д. Дяченко. В кінці поєдинку дворічани знову пішли на рішучий штурм воріт суперників, але в захисті «Цементник» вистояв, зберігши здобуту у першій грі перевагу. Таким чином, балаклійська команда крокує до півфіналу Кубка області, а ФК «Дворічна» припиняє боротьбу в турнірі. Попри «виліт» дворічан із розіграшу, футбольна осінь для районних любителів футболу продовжиться участю колодязненського «Факела» в розіграші Кубка області серед переможців районних і міських чемпіонатів. Тож побажаємо команді успіху, а гравцям і вболівальникам ФК «Дворічна» подякуємо за сезон. І нехай за історію клубу сезон не надто вдалий, все ж є у цьому і багато позитивних моментів. Але це вже тема окремої розмови і більш детального аналізу виступу команди.

В. Каща, фото С. Кунденка.

Альбом: ФУТБОЛЬНА ОСІНЬ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11695 | Переглядів: 48Дата публікації: 11:20 17.10.2019