ФУТБОЛЬНА ОСІНЬ

Поділитися новиною:

Відбулися матчі-відповіді чвертьфінальної стадії Кубка Харківської області з футболу

Минулої суботи відбулися матчі-відповіді чвертьфінальної стадії Кубка Харківської області з футболу пам’яті МС СРСР, легендарного харківського воротаря М.Т. Уграїцького. Гравці футбольного клубу «Дворічна» повторний матч проводили на власному полі проти балаклійського «Цементника». Поразка у гостях з рахунком 1:4  і маса невикористаних гольових нагод, залишали двояке враження про гру. Тому саме в домашньому поєдинку, перед власними уболівальниками, наші хлопці прагнули взяти реванш.

Дещо сумбурні дії футболістів у стартові п'ятнадцять хвилин гри були зумовлені рахунком попереднього поєдинку. Гості більше дбали про захист і грали по рахунку, а господарі намагалися якомога швидше знайти гольову нагоду біля воріт суперників. Першу небезпеку біля воріт «цементників» створив С. Старіков під кінець третини тайму, але пробив повз ворота. Ще одну нагоду після небезпечного штрафного у середині тайму мав наш капітан В. Ткаченко, але пробив вкрай невдало. Гра перейшла на зустрічні курси. І коли дворічанам більш вдавався контроль м’яча і позиційний напад, то гості використовували швидкісні атаки у відповідь. Насамкінець третини матчу балаклійці мали нагоду аби повести перед в рахунку, але на шляху кулястого стала стійка воріт. Під кінець тайму кілька небезпечних атак організували господарі, створивши певний тиск на ворота опонентів. Активністю у ці хвилини відзначалися Д. Сєвєрін, Р. Ігнатенко, О. Карєлов, Е. Ключко. Логічним завершенням натиску став пенальті, призначений за влучання м’яча в руку після подачі з лівого крила атаки. Руслан Ігнатенко не залишив шансів голкіперу, розвівши м’яч і воротаря по різним кутам.

Такий розвиток подій після половини гри змушував господарів із перших хвилин другого тайму йти в атаку, аби досягти бажаної переваги у три м’ячі. І першу ж нагоду після відпочинку мав С.Старіков, але головою пробив поруч із стійкою. Гості відповіли швидкою атакою, але на висоті був наш воротар В. Порада, який, граючи з ушкодженням, творив дива воротарської майстерності, кілька разів рятуючи нашу команду від вірного голу. Після години гри позначилася втома, у хід пішли фоли, було проведено заміни, за рахунок яких тренери обох команд намагалися підтримати темп матчу. В другій половині тайму дворічани пішли ва-банк, відрядивши в атаку атакувальних півзахисників і навіть захисників, але все марно. Надійно діяв воротар гостей А. Сарай, а захист команди надійно цементував досвідчений захисник Д. Дяченко. В кінці поєдинку дворічани знову пішли на рішучий штурм воріт суперників, але в захисті «Цементник» вистояв, зберігши здобуту у першій грі перевагу. Таким чином, балаклійська команда крокує до півфіналу Кубка області, а ФК «Дворічна» припиняє боротьбу в турнірі. Попри «виліт» дворічан із розіграшу, футбольна осінь для районних любителів футболу продовжиться участю колодязненського «Факела» в розіграші Кубка області серед переможців районних і міських чемпіонатів. Тож побажаємо команді успіху, а гравцям і вболівальникам ФК «Дворічна» подякуємо за сезон. І нехай за історію клубу сезон не надто вдалий, все ж є у цьому і багато позитивних моментів. Але це вже тема окремої розмови і більш детального аналізу виступу команди.

В. Каща, фото С. Кунденка.

Альбом: ФУТБОЛЬНА ОСІНЬ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11695 | Переглядів: 74Дата публікації: 11:20 17.10.2019
21.02.2020
день - Заходи до Міжнародного дня рідної мови Заходи до Міжнародного дня рідної мови
За планами закладів
Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:21.02.2020 (протягом дня) Місце проведення:Заклади освіти району

08:00 - Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступником голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Оперативна нарада голови райдержадміністрації І. ГРИГОРЕНКО з заступником голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації з вирішення поточних питань Організатор:С. Нейман – керівник апарату райдержадміністрації Час проведення:21.02.2020 08:00 Місце проведення:Кабінет голови райдержадміністрації!
09:00 - «Цікаві факти про українську мову» - тематична викладка до Дня рідної мови «Цікаві факти про українську мову» - тематична викладка до Дня рідної мови Організатор:С. Кіптіла – директор ЦБС Час проведення:21.02.2020 09:00 Місце проведення:Центральна районна бібліотека
09:00 - Семінар для вчителів історії закладів загальної середньої освіти району Семінар для вчителів історії закладів загальної середньої освіти району Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:21.02.2020 09:00 Місце проведення:Колодязненська ЗОШ І-ІІІ ст.
10:00 - Перевірка умов проживання дітей в сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях. Перевірка умов проживання дітей в сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях. Організатор:Т. Дронова - головний спеціаліст служби у справах дітей Час проведення:21.02.2020 10:00 Місце проведення:територія Вільшанської сільської ради
13:30 - «Знавці рідної мови»: мовознавчий турнір до Міжнародного Дня рідної мови «Знавці рідної мови»: мовознавчий турнір до Міжнародного Дня рідної мови Організатор:С. Кіптіла – директор ЦБС Час проведення:21.02.2020 13:30 Місце проведення:Дитяча районна бібліотека, бібліотечні філії
22.02.2020
09:00 - Обслуговування читачів Обслуговування читачів Організатор:С. Кіптіла – директор ЦБС Час проведення:22.02.2020 09:00 Місце проведення:Центральна районна б-ка
09:30 - Першість ДЮКФП «Юність» з футзалу серед юнаків 2009-2010 р.н. Першість ДЮКФП «Юність» з футзалу серед юнаків 2009-2010 р.н. Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:22.02.2020 09:30 Місце проведення:ДЮКФП «Юність»
10:00 - Участь у чемпіонаті Харківської області з волейболу серед юнаків 2003-2004 р.н. Участь у чемпіонаті Харківської області з волейболу серед юнаків 2003-2004 р.н. Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:22.02.2020 10:00 Місце проведення:м.Харків