Гра – вікторина
Гра – вікторина

Поділитися новиною:

Гра – вікторина

«Шляхами козацької слави»

          15 жовтня на базі краєзнавчого музею для учнів 8-го класу Дворічанського ліцею була проведена гра – вікторина «Шляхами козацької слави», яка присвячена Дню українського козацтва.

         Це свято традиційно відзначають 14 жовтня в День Покрови Пресвятої Богородиці. Саме в цей день збиралися козаки в церкві, щоб обрати нових членів старшини. Та відійшли в далеке минуле ті часи, коли козаки безкрайнім степом вітром літали та шаблями ворогів змітали. Та пройшло все, але слава козацька не вмерла, зосталась.

         Козаки були вільні і безстрашні люди. Понад усе вони цінували свободу. Часом козаки віддавали перевагу смерті, ніж ганебному рабству. Тож першим завданням для учнів стало розповісти про риси характеру, притаманні козакам.

   Доблесні воїни, втікачі, українські лицарі та хоробрі захисники - як тільки не називали козаків їхні сучасники. Життя запорожців повне загадок і таємниць. А що знають про козаків учасники вікторини? Щоб це перевірити дітям були запропонована вікторина «Знавці козаків».

Як відомо, козаки не лише боронили рідну землю, а й залюбки розважалися. Тож для дітей були запропоновані «Козацькі розваги» серед яких « сильна рука», де взяли участь найсильніші, «передача листа турецькому султану», який спочатку треба було знайти. Також діти позмагалися хто перший вип’є кухоль квасу, та наносить ложкою води.

           Козаки окрім всього були гарними знавцями мови, яку любили,поважали і плекали. А в чому виражається сила і краса мови? Зокрема, у приказках та народних висловлюваннях. Тому учням було запропоновано конкурс «Закінчи прислів’я».

     Наша гра-вікторина закінчилася. Найактивнішими учасниками стали  Токар Вікторія, Бологова Вікторія, Вінніченко Олександра,Ткаченко Михайло, Зубко Максим, Гончаренко Євгеній, Корнєєв Кирило. Сподіваємось, що наш захід не лише допоміг поглибити знання учнів по історії України, а також розважити та забезпечити їм гарний настрій.    

 

 

              

 

Альбом: Гра – вікторина
Альбом: Гра – вікторина
Альбом: Гра – вікторина
Альбом: Гра – вікторина
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11688 | Переглядів: 59Дата публікації: 13:46 15.10.2019
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
17.11.2019
09:15 - Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з математики Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з математики Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:17.11.2019 09:15 Місце проведення:Дворічанський ліцей
10:00 - ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:17.11.2019 10:00 Місце проведення:Дворічанський ліцей
10:45 - Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з фізики Навчально-тренувальні заняття для учнів 11 класів з підготовки до ЗНО з фізики Організатор:Н. Коваль – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Час проведення:17.11.2019 10:45 Місце проведення:Дворічанський ліцей
Докладніше
Посилання
 

 

Версія для слабо- зорих