Засідання клубу
Засідання клубу

Поділитися новиною:

Засідання клубу

«Осінні барви»

8 жовтня в приміщенні читального залу Дворічанської центральної районної бібліотеки пройшло засідання клубу «Осінні барви», що діє при бібліотеці.

         Символічно, що клуб за інтересами має назву «Осінні барви», тож зустріч проходила в жовтні. Кожна пора року має свої характерні особливості: колір, аромат, настрій. І якось виходить, що осінь завжди найяскравіша та найбільш насичена. Барви осені мають різні кольори — як теплі, так і холодні.

Прохолодного осіннього дня говорили «про людину життєлюбиву, яка брала від життя усе і віддавала  усе», видатного українця, актора театру та кіно – Богдана Сільвестровича Ступку. 

Богдан Ступка заявив світу про український кінематограф та отримав чимало міжнародних нагород. Ступка, великий український актор, який зіграв за своє життя безліч чудових ролей. У його фільмографії є картини найрізноманітніших жанрів, тому протягом всієї своєї кар’єри актор був близький всім і кожному. Вже за життя цього видатного майстра визнали національним героєм України. Він став символом своєї країни. А тому навіть після смерті пам’ять про нього жива в серцях мільйонів людей.

Серця присутніх зігрівали пісні у виконанні директора районного будинку культури Юрія Куценко.

Не зраджуючи традиціям захід завершився дружнім спілкуванням за чашечкою чаю.

  

Альбом: Засідання клубу
Альбом: Засідання клубу
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11657 | Переглядів: 357Дата публікації: 15:04 08.10.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців