СПОРТИВНІ МОТИВИ ОСЕНІ
СПОРТИВНІ МОТИВИ ОСЕНІ

Поділитися новиною:

СПОРТИВНІ МОТИВИ ОСЕНІ

В заключну фазу вступають змагання обласної Спартакіади

В заключну фазу вступають змагання обласної Спартакіади з видів спорту на Кубок голови Харківської обласної державної адміністрації. Позаду в учасників сім пройдених етапів (видів спорту). Попереду у спортсменів осінній блок програми, який складається ще із п’яти видів – легкої атлетики, шахів, важкої атлетики, настільного тенісу і баскетболу. Минулої суботи, на стадіоні ГО ХОО ФСТ «Динамо» України у Харкові, відбулися старти представників Королеви спорту – легкої атлетики. Вперше за багато років учасниками цього виду змагань стала команда нашого району.

         Програма обласних легкоатлетичних змагань надто велика і різнобічна. Спортсменам, як чоловікам, так і жінкам, належало долати бігові дистанції 100, 300, 600 і 1000 метрів та естафетний біг 4 х 100 метрів (окремо чоловіки і жінки), демонструвати вміння у стрибкових дисциплінах – у висоту та довжину із розбігу і виконувати силову вправу у штовханні ядра (також чоловіки і жінки). Причому, участь спортсменів у кожному з видів представленої програми зовсім не є обов’язковою. Але, якомога більша кількість учасників (не більше десяти від команди незалежно від статі), гарантувала для команди більшу вірогідність потрапляння у очкову зону. Тому дворічани – дебютанти подібних змагань, обрали для себе лише бігові вправи і стрибки. З тим і стартували.

         Честь району на звітних змаганнях захищали Інна Хабота, Ірина Кожан, Дарія Загоруйко, Альона Леонтьєва, Данііл Дьявіл, Володимир Ткаченко, Євген Савка і Роман Овчаренко. Всі ці любителі легкої атлетики виступали у різних вправах, використовуючи весь наявний арсенал власної підготовки, а потім продемонстрували командний дух, єдність і взаємодію у естафетному бігові. Кожен учасник від команди, окрім естафетного бігу, мав можливість проявити себе ще у двох вправах і принести, тим самим, залікові очки у кошик команди. А вже потім сума очок кожного учасника, набрана протягом змагань, підсумовувалася у командний доробок і визначалося місце команди у загальному заліку. Наша команда загалом набрала двадцять дев’ять очок і посіла п’яте місце серед команд другої групи. Найкращий очковий доробок у скарбничку команди вніс Роман Овчаренко – вчитель Мечниківського НВК, який вдало виступив у бігових дисциплінах, долаючи дистанції в 1000 і 600 метрів. Загалом всі учасники продемонстрували непогані навички і вміння та командний дух. Тим самим спортсмени району внески непогані очки у залік Спартакіади. Нагадаю, що після восьми видів програми дворічани сьомий рік поспіль впевнено очолюють загальний залік обласних змагань. Сподіваюся, що у видах програми, які залишаються до завершення спортивного року, наші спортсмени зможуть підтвердити високе реноме лідерів загального заліку. Вже наступної суботи у боротьбу вступають представники розумового виду – шахів, тож побажаємо нашим спортсменам вдало захистити честь району.                                     В. Каща.

Альбом: СПОРТИВНІ МОТИВИ ОСЕНІ
Альбом: СПОРТИВНІ МОТИВИ ОСЕНІ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11656 | Переглядів: 414Дата публікації: 13:41 08.10.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців