ОСТУПИЛИСЯ…

Поділитися новиною:

ОСТУПИЛИСЯ…

Минулої суботи стартував розіграш Кубка області з футболу

Минулої суботи стартував розіграш Кубка області з футболу пам’яті легендарного харківського воротаря, МС СРСР М.Т. Уграїцького серед аматорських команд Харківщини. Спершу згоду на участь у змаганні дали дев’ять колективів, але через відмову від участі ФК «Зміїв», черговий турнір розпочали лише вісім команд. Чвертьфінальні поєдинки відбулися на чотирьох стадіонах області. Для футбольного клуба «Дворічна» жереб обрав у суперники балаклійський «Цементник». Перший матч протистояння відбувся у Балаклії на міському стадіоні «Вимпел».

Кращого початку матчу для господарів годі було й чекати. Двічі протягом трьох хвилин влучні удари нападників господарів досягли цілі. Спершу балаклійські футболісти провели разючу швидку атаку у дотик з переводом м’яча на праве крило атаки і результативним прострілом та влучним ударом у ближній кут. Це виглядало певним непорозумінням, бо налаштування нашої команди на гру було позамежним. Ледь стрілка хронометра відрахувала ще хвилину, як господарі відзначилися вдруге, скориставшись непорозумінням в діях і помилкою захисної ланки дворічан. Як не крути, а на впевненості в діях захисту нашої команди позначилася відсутність через травму основного воротаря команди Віталія Поради. Після такого початку можна було впасти у відчай, але дворічани зібрали волю в кулак і повели гру першим номером. Вже  до середини тайму наші хлопці міцно притисли господарів до воріт і, здавалося, скоротити відставання у рахунку, лише справа часу. Нашій команді вдавалися непогані флангові атаки, де активними діями відзначалися О. Карелов, О. Василець і Д.Сєвєрін,  загрозу також несли проникаючі вертикальні передачі, де на вістрі атак небезпечно діяли Е. Ключко і С. Старіков. Та м’яч, як зачаклований, не йшов у ворота. Вірні нагоди вирівняти становище тричі протягом п’яти хвилин втратили Сергій Старіков, коли із вбивчої позиції, вийшовши сам-на-сам, пробив повз ворота; Олег Карєлов, який не влучив по м’ячу і не вразив пусті ворота після сольного проходу лівим флангом та націленого прострілу від Дмитра Сєвєріна; і, нарешті, не реалізувавши пенальті (знову Старіков(!)), призначений за фол проти швидкого Сєвєріна. Команду у ці хвилини переслідувало суцільне невезіння! Після такої активності дворічани ще кілька разів загрожували воротам «Цементника» після дальніх ударів та серії кутових. Але у завершальній фазі атак гравцям знову забракло влучності.

Друга половина гри знову розпочалася на користь місцевої команди. Результативну помилку нашого захисника, який викотив м’яч нападнику для атаки один в один, господарі використали сповна і збільшили відрив у рахунку. Такий поворот подій ще більше пригнітив настрій, але наші земляки вперто продовжували шукати шляхи до воріт опонентів. Та воротар господарів у цей вечір був на висоті, відбиваючи небезпечні удари у отвір воріт. Рахунок до непристойного господарі довели за чверть години до фінального свистка, «прошивши стінку» ударом зі штрафного. Це вже був розгром, на який наша команда явно не заслуговувала. Насамкінець поєдинку гості були таки нагороджені за настирливість та наполегливість в атаці і зуміли підсолодити гіркоту від поразки м’ячем у відповідь. Передачу у карну зону від І. Коравчука результативним ударом, «замкнувши» дальню стійку, використав Т. Ільченко. У час, що залишався до фінального свистка, наша команда намагалася організувати рішучий штурм воріт суперника, скориставшись підсиленням атаки за рахунок замін, але знову воротар господарів відвів загрозу від власних володінь. Отож, 4:1 за господарями.

Матч-відповідь відбудеться у Дворічній за тиждень. Завдання перед гравцями ФК «Дворічна» стоїть непросте – ліквідувати дефіцит у три м’ячі. Непросте, але посильне з огляду на потужну гру нашої команди  у рідних стінах. Необхідно лише використовувати власні гольові нагоди і тримати за руку фортуну. Сподіваємося і на підтримку вірних уболівальників, тому запрошуємо любителів футболу 12 жовтня на районний стадіон «Колос». Початок гри о 14-00 годині. Віримо в команду разом, вперед до перемоги!

В. Каща.

Альбом: ОСТУПИЛИСЯ…
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11655 | Переглядів: 49Дата публікації: 09:46 08.10.2019