Міжнародний день
Міжнародний день

Поділитися новиною:

Міжнародний день

людей похилого віку

Сьогодні ми є свідками великих перетворень, що відбуваються в нашій країні, але завжди маємо цінувати й шанувати те, що зроблено руками людей старшого покоління. Саме вони – могутня основа нашої історії, втілення народної мудрості, невичерпного життєвого досвіду, який є неоціненним скарбом нашого життя.

1 жовтня в нашій державі та в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського народу до найстарших та найдосвідченіших представників громади.

День людей похилого віку – це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити їм всенародну повагу.

Управління соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації висловлює щиру повагу та глибоку вдячність громадянам похилого віку району, за високу громадську відповідальність, розуміння і толерантність, важливий внесок у розбудову нашої держави та Дворічанщини. Зичимо Вам міцного здоров’я та довгих років життя.

 

                                                Управління соціального захисту населення

                                                Дворічанської райдержадміністрації

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11653 | Переглядів: 301Дата публікації: 14:40 07.10.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців