Урочистості
Урочистості

Поділитися новиною:

Урочистості

з нагоди Дня працівників освіти

З року в рік українці вшановують благородну професію вчителя, адже це не просто професія, а покликання душі. У цей день усі поспішають щиро привітати своїх педагогів з їхнім професійним святом та подякувати вчителям за їхню нелегку, самовіддану працю.

Святковий захід для працівників освіти району відбувся 3 жовтня в районному Будинку культури. На адресу освітян Дворічанщини лунали щирі слова побажань. Зі словами привітання до освітян району звернулися Григоренко І.В., голова Дворічанської районної державної адміністрації, Турбаба Г.Г., голова Дворічанської районної ради, Коваль Н.І., начальник відділу освіти, молоді та спорту Дворічанської районної державної адміністрації, які висловили сердечну вдячність працівникам освітніх установ за сумлінну та невтомну працю, за великий талант і покликання, ентузіазм і натхнення в роботі. Побажали всіляких гараздів, невичерпних творчих сил, вагомих здобутків на освітянській ниві задля світлого майбутнього та процвітання рідної України.

Урочистості продовжилися  відзначенням кращих освітян району.

Все дійство на сцені було пронизане врочистістю, гучними піснями та чудовими вітаннями від ведучих, вихованців дитячого садка «Колосок», танцювальних колективів, вчителів Дворічанського ліцею, працівників культури та інших організацій району.

 

Альбом: Урочистості
Альбом: Урочистості
Альбом: Урочистості
Альбом: Урочистості
Альбом: Урочистості
Альбом: Урочистості
Альбом: Урочистості
Альбом: Урочистості
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11646 | Переглядів: 608Дата публікації: 09:52 04.10.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців