02 жовтня відбулась робоча нарада
02 жовтня відбулась робоча нарада

Поділитися новиною:

02 жовтня відбулась робоча нарада

з головами селищної та сільських рад з поточних питань.

02 жовтня відбулась робоча нарада з головами селищної та сільських рад з поточних питань.

На початку наради голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко запропонувала сільським радам залучитись до участі у районному культурно-мистецькому спортивному заході «Козацькі розваги» присвяченому Дню Українського козацтва та Дню захисника України(14 листопада). Даний захід заплановано на 10 годину 11 жовтня 2019 року. Місце проведення - районний стадіон «Колос». Директор КП «Районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Віктор Каща розповів запрошеним про умови проведення та підготовку учасників до запланованого заходу.

Начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації Н.Коваль, В.Татаренко, Г.Куштим, О.Плескач  проінформували присутніх: з приводу підвозу шкільними автобусами та проведенні харчування учнів загальноосвітніх закладів району; про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року; про виконання обласної програми»Енергія світла»; сприяння підключення органів місцевого самоврядування до СЕВОВВ.

Директор Центру дитячої та юнацької творчості О.Бервено звернулась до голів виконавчих комітетів з проханням залучити громадськість та взяти участь в акції приуроченій  175 річчю Іллі Ілліча Мечнікова, яка буде відзначатись у травня 2020 року. До цієї дати заплановано у районі оновити зелені насадження і посадити 1750 дерев.

В Україні розпочався осінній призов, який триватиме з 1 жовтня до 31 грудня 2019 року, на військову службу планується залучити 15 тис. 200 осіб.  Про особливості призову в 2019 році, терміни проведення та підстави для відстрочки  проходження строкової військової служби  доповів районний військовий комісар С.Фролов.

Альбом: 02 жовтня відбулась робоча нарада
Альбом: 02 жовтня відбулась робоча нарада
Альбом: 02 жовтня відбулась робоча нарада
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11645 | Переглядів: 489Дата публікації: 13:42 02.10.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців