РОКИ ЛЕТЯТЬ БЕЗ ВОРОТТЯ…
РОКИ ЛЕТЯТЬ БЕЗ ВОРОТТЯ…

Поділитися новиною:

РОКИ ЛЕТЯТЬ БЕЗ ВОРОТТЯ…

Днями, визначний ювілей зрілої людини відсвяткував колишній керівник, активний громадський і спортивний діяч, ветеран спортивного руху Дворічанщини Володимир Федорович Петров

Привітали ювіляра у колі рідних та близьких, друзів родини. Але серед безлічі привітань особливе місце було відведене зустрічі з ветеранами спорту, з тими, з ким пліч-о-пліч ювіляр пройшов спортивними стежками, з ким здобував перемоги і переживав гіркоту після поразок, з ким разом грав і проводив спортивне дозвілля. Нині цим любителям спорту їх спортивна осінь добряче посріблила виски, але незгасимою залишилася любов цих сивочолих чоловіків до футболу. І знову вони разом, аби привітати шанованого ювіляра з визначною датою, знову заряджені енергією, знову налаштовані на гру.

         З нагоди святкової події на районному стадіоні «Колос» було проведено матчеву зустріч з футболу між ветеранами спорту. Любителі футболу провели поєдинок, де зіграли умовні «сині» і «зелені», бо носив той матч товариський характер. Знову на футбольному полі кипіли пристрасті, знову вирував азарт, знову і знову зрілими діями відзначався ювіляр, філігранною технікою виблискував В.І. Зекун, швидкісні рейди до воріт суперників здійснював невтомний В.В. Ребрун, хитрістю у діях відзначався М.П. Золотарьов, надійною грою на останньому воротарському рубежі В.В. Беспарточний і С.В. Стеценко, хитросплетіння атак плів О.В. Перепелиця, справжнім мотором команди був Ю.М. Гніздилов, як завжди надійно у захисті діяв В.О.Комісаров, продуктивно і з користю для команди зіграли всі інші учасники матчу ветеранів. І шальки терезів у рахунку матчу коливалися з боку в бік. Спершу перевагою володіли «зелені», потім спортивну гольову вдачу мали «сині», а врешті-решт, поєдинок ветеранських команд завершився із символічним, мабуть, рахунком до дня 65-річчя – 6:5. І що цікаво, переможну крапку у грі своєї команди поставив В.П. Петров. Ювіляр, окрім безлічі привітань і побажань, за традицією отримав у подарунок футболку з ювілейним № 65, медаль від районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного руху на селі, Подяку районної Федерації футболу за вагомий вклад у розвиток гри мільйонів, а також Почесну грамоту районної ради за вагомий особистий внесок у розвиток фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед населення, високі досягнення у галузі фізична культура і спорт, багаторічну  справу служіння спорту, пропаганду здорового способу життя, активну громадську і життєву позиції та з нагоди ювілею – 65-и річчя від Дня народження.

         Підсумок спортивної частини свята підвів сам ювіляр. Найбільш активним гравцям матчевої зустрічі Володимир Федорович вручив спортивні призи. Серед номінантів ті, хто найбільше того заслуговував своєю грою – В.І. Зекун, В.В. Ребрун, Ю.М. Гніздилов і М.П. Золотарьов. Не залишився без спортивного призу і сам винуватець події. Він отримав відзнаку за переможний гол своєї команди, забитий красивим ударом у кут воріт. І, звичайно ж, на правах капітана, отримав кубок за перемогу своєї команди, який пообіцяв зробити традиційним для зустрічі ветеранів і перехідним.

         Учасники спортивного свята продовжили зустріч у дружньому спілкуванні, спробували смачної польової каші, пригадали спортивні події давно минувших років, які й досі залишають приємні спогади. І довго ще над Осколом линули спортивні куплети улюблених пісень. Ветеранам спорту було про що пригадати. Свято спорту, зустрічі, спілкування вдалося на славу!

В. Каща.

Альбом: РОКИ ЛЕТЯТЬ БЕЗ ВОРОТТЯ…
Альбом: РОКИ ЛЕТЯТЬ БЕЗ ВОРОТТЯ…
Альбом: РОКИ ЛЕТЯТЬ БЕЗ ВОРОТТЯ…
Альбом: РОКИ ЛЕТЯТЬ БЕЗ ВОРОТТЯ…
Альбом: РОКИ ЛЕТЯТЬ БЕЗ ВОРОТТЯ…
Альбом: РОКИ ЛЕТЯТЬ БЕЗ ВОРОТТЯ…
Альбом: РОКИ ЛЕТЯТЬ БЕЗ ВОРОТТЯ…
Альбом: РОКИ ЛЕТЯТЬ БЕЗ ВОРОТТЯ…
Альбом: РОКИ ЛЕТЯТЬ БЕЗ ВОРОТТЯ…
Альбом: РОКИ ЛЕТЯТЬ БЕЗ ВОРОТТЯ…
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11634 | Переглядів: 365Дата публікації: 11:07 01.10.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців