ЗАПОЧАТКУВАЛИ ТУРНІР
ЗАПОЧАТКУВАЛИ ТУРНІР

Поділитися новиною:

ЗАПОЧАТКУВАЛИ ТУРНІР

Днями свій день відзначає чи не найкрасивіше і найвеличніше село Дворічанського району. Мова про Богданівське.

Живе село… І живуть в ньому люди-трударі, які палко люблять рідний край і шанують місцеві традиції. Вміють люди добре працювати, вміють і відпочивати. А ще – влаштовувати свята, справжні, без пафосу і надмірностей, як подобає. Нову традицію, сподіваюся не на один рік, було закладено 27 вересня. Саме у цей день на території сільської ради було започатковано дитячий турнір з міні-футболу «Кубок дружби». Ініціатором проведення став молодий фахівець, фізкультурник Дмитро Сєвєрін, а змагання, які приурочили до Дня села, пройшли за фінансової підтримки сільської ради (голова В.М. Масюк) та за безпосередньої участі дирекції місцевої школи (директор Н.Г. Бердник).

         Участь у дебютних змаганнях взяли представники п’яти закладів загальної середньої освіти із Богданівської, Вільшанської, Тавільжанської, Пристанційної і Дворічанської шкіл. Колова система розіграшу мала якнайточніше розставити команди по місцям у турнірній таблиці після запеклої турнірної боротьби. Емоцій вистачало, бо до змагання долучилися наймолодші любителі футболу, учні 2010-2011 років народження. Були тут і радощі, і розчарування, і сльози, і збиті коліна, але, врешті-решт, всі жили футболом, а його в цей день для дітей вистачало сповна. Підсумком кількагодинної боротьби стала церемонія нагородження і оголошення номінантів турніру. Грамоти за участь отримали команди Пристанційної і Богданівської шкіл. Третім призером стала команда «Юність» з Дворічної, друге місце виборола команда «Нива» з Вільшанської школи, а переможцем стала команда «Моноліт» із Тавільжанської школи. Кращим воротарем турніру визнано надійного голкіпера і, як не дивно, безстрашну дівчину Тетяну Рябовол з Вільшани, кращим захисником організатори назвали Микиту Плахотіна (Пристанційна школа), приз кращого нападника отримав дворічанин Рамін Овчієв, а найкращим бомбардиром турніру став  Захар Абрамов (5 забитих м’ячів) із Тавільжанки.

         В ході підведення підсумків всі команди отримали відзнаки від організаторів, команди-призери нагороджені кубками, а гравці – медалями відповідних ступенів, спортивні призи у власну колекцію здобули вище названі юні спортсмени. Залишається назвати переможний склад команди юних майстрів кулястого: Олександр Єлізаров (воротар), Євген Спаський, Валерія Білозьорова, Нікіта Напрієнко, Ярослав Ржематорський, Захар Абрамов, Олександр Макушенко, Ярослав Євтєєв і Євген Баюр (тренер команди В.С. Мажулін). І наостанок, побажати юним любителям гри надалі впевнено крокувати футбольними стежками. А організаторам – натхнення і гідного продовження започаткованої справи! Сподіваюся, до нових зустрічей на цікавому і вже традиційному змаганні!

В. Каща, фото автора.

Альбом: ЗАПОЧАТКУВАЛИ ТУРНІР
Альбом: ЗАПОЧАТКУВАЛИ ТУРНІР
Альбом: ЗАПОЧАТКУВАЛИ ТУРНІР
Альбом: ЗАПОЧАТКУВАЛИ ТУРНІР
Альбом: ЗАПОЧАТКУВАЛИ ТУРНІР
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11627 | Переглядів: 558Дата публікації: 08:38 30.09.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців