Виїзний прийом громадян
Виїзний прийом громадян

Поділитися новиною:

Виїзний прийом громадян

у селі Колодязне

         26.09.2019 голова Дворічанської районної державної адміністрації Ірина ГРИГОРЕНКО провела виїзний прийом громадян у селі Колодязне.  

        Зі своїми питаннями та проханнями про допомогу до керівництва району звернулось вісім жителів села Колодязне. Громадян хвилювали питання щодо порядку отримання земельної ділянки для розширення особистого селянського господарства, розпаювання земельних ділянок під пасовищами та сінокосами, обміну земельних ділянок (паїв). Далі  громадяни поцікавились ходом ремонтних робіт у спортивному залі Колодязненської школи, якого з нетерпінням чекають сільські діти.

        На окремі питання, озвучені у ході особистого прийому, голова районної державної адміністрації Ірина ГРИГОРЕНКО надавала роз’яснення, а на ті, які потребують додаткового вивчення  - пообіцяла вивчити і надати громадянам всю можливу допомогу у рамках повноважень районної державної адміністрації та відповідно до законодавства України.

        Керівник району окреслила пріоритетні напрями розвитку району та ознайомила із  його бюджетно-фінансовим станом.

        У ході зустрічі разом із Колодязненським сільським головою Олександром ПЕРЕПЕЛИЦЕЮ обговорювались окремі нагальні питання щодо розроблення генерального плану території громади, встановлення додаткових дитячих майданчиків, ремонту місцевого бару та інші.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11622 | Переглядів: 342Дата публікації: 15:25 26.09.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців