Два кольори
Два кольори

Поділитися новиною:

Два кольори

виставка, присвячена 90-річчю від дня народження Дмитра Васильовича Павличка

З 26 вересня у Дворічанській центральній районній бібліотеці діє книжкова виставка,  присвячена 90-річчю від дня народження Дмитра Васильовича Павличка.

Дмитро Васильович відомий не лише як поет, але і як пісняр, публіцист, громадський діяч. Його вірші надзвичайно мелодійні, пісенні, як от : «Впали роси на покоси», «Лелеченьки», невмируща , відома на весь світ пісня «Два кольори», яку вже 50 років з великим задоволенням співають у родинному колі та виконують видатні співаки. Справедливо говорять, що біографія поета – в його віршах. З поезії Павличка можна дізнатися про життєвий шлях, становлення характеру, про погляди і переконання чи не більше, ніж з підручників, де йдеться про цього талановитого поета. Олесь Гончар у своєму «Щоденнику» визнав: «Павличко – це мислитель, достойний продовжувач Івана Франка , каменяр нової доби».

За визначний особистий внесок у розвиток літератури, створення вершинних зразків поетичного слова, плідну державну і політичну діяльність Павличку присвоєно звання Героя України з врученням ордена Держави.

Матеріали книжкової виставки розповідають про діяльність поета, його особисте життя. Бібліотека запрошує всіх бажаючих познайомитись з творчим доробком Дмитра Павличка.

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11620 | Переглядів: 494Дата публікації: 13:40 26.09.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців