ШАХОВІ БАТАЛІЇ З НАГОДИ СВЯТА
ШАХОВІ БАТАЛІЇ З НАГОДИ СВЯТА

Поділитися новиною:

ШАХОВІ БАТАЛІЇ З НАГОДИ СВЯТА

Свій внесок у справу розвитку спорту на Дворічанщині зробили і представники розумового виду спорту – шахів, які турнірним змаганням відзначили свято спорту. З нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту у приміщенні адміністративного будинку районного стадіону «Колос» відбувся турнір особистої першості серед чоловіків та жінок.

Серед представниць прекрасної статі стартувало сім вродливих молодих та юних дівчат різного віку – від шкільного до студентського. Претендентки на нагороди зіграли одноколовий турнір, який якнайкраще мав розставити молодих шахісток по місцям у таблиці. Як і в попередньому турнірі, на призовий п’єдестал зійшли дві старшокласниці  Дворічанської школи Вєроніка Ткачова і Анна Аліфіренко та молода, але досвідчена студентка Поліна Макогон. Остання святкувала перемогу із стовідсотковим результатом, а призерки обмінялися місцями в таблиці порівняно із попередніми змаганнями, Аня – друга (4,5 бали), а Вєроніка – третя (4 очки в активі). Причому доля призових місць була визначена між спортсменками у очному протистоянні в останньому турі.

         Чоловіки, де стартувало десять учасників, також змагалися за коловою системою. Дуже впевнено стартував молодий шахіст із Кам’янки Сергій Біляєв, який до часу разом із ветераном спорту С. Міщенчуком очолював перегони. Інші шахісти, втративши в дебюті, надолужували по ходу дистанції і підтягувалися до лідерів. За два тури до фінішу визначився переможець. Зі стовідсотковим здобутком ним міг стати досвідчений та імпульсивний ветеран спорту С.В. Міщенчук, але в останньому турі поступився Г. Ковальову. Перед останнім туром склалася цікава ситуація. Відразу п’ять шахістів у призовій гонці мали у заліку по п’ять балів і реально претендували на нагороди турніру. Набрати шосте залікове очко пощастило чотирьом – Г. Ковальову, В. Лиманському, С. Біляєву і М. Біляєву. В результаті додаткових підрахунків друге місце здобув В. Лиманський, третім фінішував Г. Ковальов. За крок від призових місць зупинився найстарший учасник турніру М.І. Біляєв з Гряниківки, молодий та амбітний старшокласник С. Біляєв замкнув п’ятірку кращих учасників змагань.

         Переможця та призерів щорічного турніру нагороджено спортивними призами і грамотами від районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

В. Каща.

Фото автора.

Альбом: ШАХОВІ БАТАЛІЇ З НАГОДИ СВЯТА
Альбом: ШАХОВІ БАТАЛІЇ З НАГОДИ СВЯТА
Альбом: ШАХОВІ БАТАЛІЇ З НАГОДИ СВЯТА
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11582 | Переглядів: 362Дата публікації: 13:53 18.09.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців