СВЯТКУЮТЬ БІЛЬЯРДИСТИ
СВЯТКУЮТЬ БІЛЬЯРДИСТИ

Поділитися новиною:

СВЯТКУЮТЬ БІЛЬЯРДИСТИ

День фізичної культури і спорту в Україні, любителі більярдного спорту на Дворічанщині святкують по-своєму.

Вже стало доброю традицією з нагоди професійного свята фізкультурників і спортсменів розігрувати турнір з вільної піраміди («американка»). Учасниками святкового спортивного заходу стали дев’ять любителів гри. Турнірні баталії відбувалися за олімпійською системою з вибуванням і тривали до двох перемог у сутичці одного із спортсменів.

Вже у попередньому раунді «сліпий» жереб звів у пару двох представників лідируючої групи – провідних гравців, батька і сина, Миколу Володимировича і Вадима Диню. У цікавих та напружених партіях успіх був на боці більш досвідченого спортсмена, чия виважена гра стала запорукою успіху в матчі – 2:0 (8:5; 8:7). Далі турнір продовжився спортивними сутичками у основній сітці на стадії чвертьфіналів. Переможцями двобоїв у цьому раунді стали О. Вербицький, М. Диня, С. Міщенчук і В. Уматов, які переграли, відповідно, С. Бабику (2:0 – 8:3; 8:4), В. Комісарова (2:0 – 8:7; 8:1), М. Зрожевського (2:1 – 5:8; 8:6; 8:4) і автора цих рядків (2:1 – 8:3; 6:8; 8:4).

У цікавій та насиченій боротьбі пройшли півфінальні сутички, які стали моментом істини для спортсменів. Тривалі протистояння визначили учасників головного фіналу і матчу за «бронзу». У боротьбі за вихід до фіналу М. Диня переграв О. Вербицького – 2:0 (8:6; 8:4), а В. Уматов був переконливішим у поєдинку проти С. Міщенчука – 2:0 (8:6; 8:7). В матчі за третє місце С. Міщенчук, за рахунок психологічного налаштування, у красивому атакувальному стилі переграв О. Вербицького у двох сетах – 8:6; 8:5. А головний матч ігрового дня, як і належить фінальним протиборствам, пройшов у повному, так би мовити, форматі. Аби визначити переможця спортсменам знадобилося три партії. Драматичний перший сет виграв В. Уматов (8:7), але М. Диня зумів схилити шальки терезів у поєдинку на свою користь і здобув, врешті-решт, заслужену вольову перемогу – 2:1 (7:8; 8:5; 8:7).

Переможця та призерів змагань з більярду нагороджено спортивними призами і грамотами від районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Віктор Каща

Фото автора

Альбом: СВЯТКУЮТЬ БІЛЬЯРДИСТИ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11573 | Переглядів: 348Дата публікації: 14:42 16.09.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців