Ірина Григоренко взяла участь в обласному педагогічному форумі
Ірина Григоренко взяла участь в обласному педагогічному форумі

Поділитися новиною:

Ірина Григоренко взяла участь в обласному педагогічному форумі

форум зібрав близько 700 учасників

У заході, який відбувся 28 серпня, взяв участь заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Форум зібрав близько 700 учасників: педагоги зі всієї області, керівники органів місцевого самоврядування та державної влади, керівники органів управління освітою та закладів освіти, а також представники батьківської громадськості, обласної ради старшокласників, студентської ради та ради молодих науковців.

Анатолій Бабічев передав присутнім вітання від голови ХОДА Юлії Світличної.

«У сфері освіти ми маємо дійсно суттєві успіхи. Я щиро дякую педагогам Харківщини від імені керівника області Юлії Світличної за те, що за рейтингами наш регіон вже четвертий рік поспіль у лідерах з розвитку освіти, надання освітянських послуг, - сказав Анатолій Бабічев.  – За п’ять років ми відкрили 66 дитячих садків. Це 7,5 тисяч місць у закладах дошкільної освіти. За останні три роки закуплено 5 тисяч комп’ютерів для шкіл регіону. У навчальних закладах області встановлено майже 500 сучасних предметних кабінетів. 88% шкіл області забезпечені сучасним інтерактивним обладнанням, яке використовується у навчальному процесі. І це найвищий показник в Україні. За два останні роки ми придбали 50 шкільних автобусів, до кінця року плануємо закупити ще 20».

Він також зазначив, що Харківщина є лідером у розвитку позашкільної освіти. Вдалося не лише зберегти мережу, але і збільшити кількість закладів та кількість дітей, які там займаються.

Також Анатолій Бабічев акцентував увагу на тому, що в області останніми роками не лише проводиться капітальний ремонт шкіл, але і будуються нові.

«Харківщина залишається в лідерах за результатами участі учнів в інтелектуальних змаганнях. Харківські учні виграють предметні олімпіади, конкурс захисту робіт МАН, - зазначив Анатолій Бабічев. – Дуже приємно, що минулого року було створено єдиний регіональний осередок діяльності Харківського територіального відділення МАН. Спільними зусиллями ми будемо популяризувати науку і далі».

За інформацією Анатолія Бабічева,  першого вересня у регіоні двері для дітей відкриють 50 опорних шкіл.

Окрім того, під час форуму було підняте питання розвитку професійно-технічної освіти та її популяризації серед молоді, а також перехід коледжів і технікумів з державного на місцеве фінансування.   

«Уперше після міністерського фінансування ми отримали гроші на придбання необхідних для навчання матеріалів, ремонтні роботи та інше», - зазначив директор Харківського машинобудівного коледжу, голова Ради ректорів закладів фахової передвищої освіти Віктор Мороз.

       Також учасники форуму обговорили питання стосовно результатів запровадження концепції «Нової української школи», створення Державної служби якості освіти України, якості вищої та середньої освіти та ін.

 «У Харківській області дійсно сильно команда. Керівник ХОДА Юлія Світлична відчуває і розуміє всі потреби сфери освіти, вирішує такі надзвичайно складні питання, які іноді, здається, вирішити просто неможливо», - сказав Анатолій Бабічев.

На завершення форуму найкращим педагогам Харківщини вручили нагороди від Міністерства освіти і науки України та Харківської обласної державної адміністрації.

Альбом: Ірина Григоренко взяла участь в обласному педагогічному форумі
Альбом: Ірина Григоренко взяла участь в обласному педагогічному форумі
Альбом: Ірина Григоренко взяла участь в обласному педагогічному форумі
Альбом: Ірина Григоренко взяла участь в обласному педагогічному форумі
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11513 | Переглядів: 450Дата публікації: 16:59 28.08.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців