Україна – від краю і до краю
Україна – від краю і до краю

Поділитися новиною:

Україна – від краю і до краю

віртуальна подорож найцікавішими місцями України в Дворічанській дитячій районній бібліотеці

Моя Україна —
широкі простори:
поля і левади,
долини і гори...

 

     Для кожного найдорожча і найрідніша та земля, на якій він народився, де живуть його батьки, рідні, де поховані  предки. Для нас -  це  рідна Україна.

     Велика  і різнобарвна  наша Батьківщина. Широкі її простори. Якщо зазирнути в різні  куточки України від півночі і до півдня, від заходу до сходу, то можна побачити, наскільки дивовижною є наша держава. В кожній її стороні є місця, які вражають, захоплюють, причаровують і назавжди залишаються в пам’яті.

      Напередодні Дня Незалежності в дитячій районній бібліотеці відбулася віртуальна подорож найцікавішими місцями України.

Запросила дітей на неї ведуча заходу, заступник директора Дворічанської ЦБС по роботі з дітьми Ольга Рєзнік. Так, за допомогою книг та електронної презентації, діти побачили Києво-Печерську лавру та Софію Києвську, дізналися про одну із найбільших духовних святинь сходу Святогірську лавру, поринули в героїчну атмосферу Хотинської та  Камянець-Подільської фортець, відвідали історико-культурний комплекс “Запорозька Січ”, що на острові Хортиця, поспілкувалися з природою чудового дендропарку «Софіївка» та заповідника «Асканія-Нова». Мандрівка була цікава тим, що продовжили її самі учасники заходу, знайомлячи усіх присутніх з тими місцями України, де їм вдалося побувати. Так,  Марина Олєйнікова розповіла про Харківський університет та екопарк Фельдмана, Аня Соловей розказала історії замків Львівщини, Вєроніка Ткачова – зацікавила слухачів легендами Бєлгород-Дністровської фортеці, Діана Бондарєва підготувала презентацію про перлини Одеси, а Аня Фоміна  мимоволі змусила милуватися красою Карпатських гір. Учасники супроводжували розповіді світлинами тих місць, де вони побували, які потім, за солодким столом, з цікавістю роздивлялися глядачі.

     Протягом заходу в бібліотеці діяла виставка малюнків учасників конкурсу «Харківщина туристична. Малюють діти», на яких наші юні читачі зобразили чарівну природу рідної Дворічанщини. Наприкінці ж мандрівки діти з цікавістю розглянули літературу, представлену на виставці «Україна – від краю і до краю».

 

 

 

 

Альбом: Україна – від краю і до краю
Альбом: Україна – від краю і до краю
Альбом: Україна – від краю і до краю
Альбом: Україна – від краю і до краю
Альбом: Україна – від краю і до краю
Альбом: Україна – від краю і до краю
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11505 | Переглядів: 556Дата публікації: 10:38 27.08.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців