Обговорили актуальні питання підготовки до опалювального сезону
Обговорили актуальні питання підготовки до опалювального сезону

Поділитися новиною:

Обговорили актуальні питання підготовки до опалювального сезону

районного штабу з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019/2020 років

22 серпня відбулося чергове засідання районного штабу з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019/2020 років під головуванням голови районної державної адміністрації  І.В. Григоренко.   Про хід виконання плану заходів доповідали: Колодязненський сільський голова О.В. Перепелиця, Вільшанський сільський голова С.В. Мараховський., Кам’янський сільський голова  С.В. Юр’єв, секретар Дворічанської селищної ради Л.В. Левченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району. На засідання розглядалися питання підготовки до осінньо-зимового періоду шкіл, дошкільних закладів, закладів медицини, культури, та інші поточні питання.

За результатами засідання районного штабу голова районної державної адміністрації рекомендувала активізувати роботу по підготовці господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до опалювального періоду та наголосила про персональну відповідальність  підготовки та проходження осінньо-зимового періоду 2019/2020 років.

 

Альбом: Відбулося чергове засідання
Альбом: Відбулося чергове засідання
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11491 | Переглядів: 319Дата публікації: 16:06 22.08.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців