«Я не люблю стилі, я люблю літературу»
«Я не люблю стилі, я люблю літературу»

Поділитися новиною:

«Я не люблю стилі, я люблю літературу»

В Дворічанській центральній районній бібліотеці діє книжкова виставка

В Дворічанській центральній районній бібліотеці діє книжкова виставка, присвячена 45-ти річчю Сергія Жадана, українського поета, прозаїка, есеїста, перекладача.

23 серпня Сергію Жадану виповнюється 45 років, але очі письменника блищать молодою завзятістю та енергією, здається, що він одночасно знаходиться у багатьох різних місцях, встигає долучитись до всіх можливих творчих проектів.

Сергій Жадан народився 23 серпня 1974 р. в місті Старобільськ Луганської області. У 1996 році закінчив Харківський національний педагогічний університет імені Сковороди. У 1996-1999 роках навчався в аспірантурі університету; кандидат філологічних наук. З 2000 року - викладач кафедри української та світової літератури ХНПУ.

Перекладає поезію з німецької, англійської, білоруської, російської мов. Власні тексти перекладалися німецькою, англійською, польською, сербською, хорватською, литовською, білоруською, російською та вірменською мовами.

Критики називають Сергія Жадана одним з найкращих літераторів з країн колишнього СРСР, відзначають його вміння бути своїм як для простої, так і для освіченої аудиторії. Особливу похвалу і підтримку отримав його роман «Ворошиловград», який було названо маніфестом цілого покоління. У 2016 році Сергій Жадан був нагороджений престижною літературною премією Президента України «Українська книжка року» за збірку «Месопотамія». Письменник живе і працює в Харкові. Регулярно виступає зі своїми творами в різних містах України та Західної Європи — зокрема в супроводі українських музикантів ( групи «Собаки в космосі»).

         На виставці представлено літературне розмаїття автора, тож запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з неординарною творчістю Сергія Жадана.

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11488 | Переглядів: 420Дата публікації: 14:29 22.08.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців