Відбулося чергове засідання
Відбулося чергове засідання

Поділитися новиною:

Відбулося чергове засідання

районного штабу з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019/2020 років

08-09 серпня 2019 у Дворічанській районній державній адміністрації відбулися засідання районного штабу з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019/2020 років під головуванням голови районної  державної адміністрації  І.В. Григоренко. Про хід виконання плану заходів доповідали: Рідкодубівський сільський голова М.М. Лазарєв, Петро-Іванівський сільський голова Н.П.Гончарук, Новоєгорівський сільський голова  М.М. Стеганцев, секретар Пісківської сільської ради Л.О. Рожкова, Богданівський сільський голова В.М. Масюк,  Тавільжанський сільський голова М.І. Тритяк, Лиманський Другий сільський голова М.С. Коломійцев керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. На засідання розглядалися питання підготовки дошкільних закладів, закладів медицини, культури, та інші поточні питання.

За результатами засідання районного штабу голова районної державної адміністрації рекомендувала продовжувати роботу по підготовці господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до опалювального періоду та наголосила про персональну відповідальність  підготовки та проходження осінньо-зимового періоду 2019/2020 років.

Альбом: Відбулося чергове засідання
Альбом: Відбулося чергове засідання
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11472 | Переглядів: 501Дата публікації: 11:10 09.08.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців