ДО УВАГИ ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА ПІЛЬГИ
ДО УВАГИ ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА ПІЛЬГИ

Поділитися новиною:

ДО УВАГИ ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА ПІЛЬГИ

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій  та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій форм» затверджено порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року, та внесено зміни до деяких постанов Уряду.

Розрахунок розміру пільги буде проводитися в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги в Дворічанському районі.

Пільги надаватимуться у грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк» або, за заявою пільговика, у готівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ «Ощадбанк», відкритий пільговиком.

Шановні пільговики!

Для забезпечення впровадження з 01.10.2019 надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі  просимо надати до відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Управління соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації (каб. 4) інформацію про номери мобільних телефонів та документи (паспорт, ідентифікаційний код) для звірки в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги.

Телефон для довідок: 05750 777 52

 

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11430 | Переглядів: 458Дата публікації: 13:49 16.07.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців