«Грай, відпочивай, але про книгу не забувай»
«Грай, відпочивай, але про книгу не забувай»

Поділитися новиною:

«Грай, відпочивай, але про книгу не забувай»

        «Книга – джерело знань», «Дім без книги, як день без сонця», «Книга – твій друг, без неї як без рук». Хто ж не погодиться з цією народною мудрістю. Людина, яка вміє і любить читати – щаслива людина. Навколо неї завжди багато розумних, добрих і вірних друзів. Друзі ці – книги.

       13 червня 2019 року, в Рідкодубівській бібліотечній філії пройшов день книги «Грай, відпочивай, але про книгу не забувай» для відпочивальників пришкільного табору «Веселка». 

       В першій половині дня, відбувся бібліотечний урок «Дім без книги, як день без сонця». На цьому уроці діти отримали інформацію про історію виникнення книги, про першу друковану книгу, про значення книги в наші дні. Вони з захопленням переглянули книжкову виставку «Хай завжди буде книга!», на якій були розташовані книги наймолодші, найстарші та книги які багато чому навчають. По закінченню уроку була проведена операція «Збережи книгу!», під час якої діти підклеїли книжечки зіпсовані не дуже охайними читачами.

       Закінчився день книги читання на свіжому повітрі. Дітвора з радістю сприйняла цю ідею. Адже не має нічого кращого, як почитати книгу в затінку. Маленькі читачі із задоволенням провели час на свіжому повітрі, проявляючи активний інтерес до книжок та журналів.

Н.Борисенко

Завідуюча Рідкодубівською

бібліотечною філією.

 

Альбом: «Грай, відпочивай, але про книгу не забувай»
Альбом: «Грай, відпочивай, але про книгу не забувай»
Альбом: «Грай, відпочивай, але про книгу не забувай»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11346 | Переглядів: 589Дата публікації: 13:07 14.06.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців