ЗАСЛУЖЕНІ НАГОРОДИ
ЗАСЛУЖЕНІ НАГОРОДИ

Поділитися новиною:

ЗАСЛУЖЕНІ НАГОРОДИ

12 червня у конференц-залі спортивного комплексу "Акварена" (м. Харків) відбулося засідання колегії Харківської обласної державної адміністрації на якій було підведено підсумки роботи фізкультурних організацій за 2018 рік. Від Дворічанського району участь у роботі колегії взяли директор районного центру "Спорт для всіх" В.В. Каща і начальник відділу освіти, молоді та спорту Н.І. Коваль. Серед інших нагород і відзнак, управлінням у справах молоді та спорту ХОДА було підведено підсумки змагань за програмою обласних Спартакіад сезону 2018 року. Нагородження номінантів провели заступник голови ХОДА А.В. Бабічев і начальник управління у справах молоді та спорту ХОДА В.В. Кириленко.
У Спартакіаді області з видів спорту (футзал, волейбол класичний (чоловіки і жінки), російські шашки, гирьовий спорт, волейбол пляжний (чоловіки і жінки), шахи, легка атлетика, важка атлетика, настільний теніс і баскетбол) Дворічанський район упевнено, шостий рік поспіль (!!!), посів І (перше) загальнокомандне місце серед шістнадцяти команд другої групи. Друге місце завоювала команда Сахновщинського району,третіми фінішували представники Чугуївського району.
У Спартакіаді області з масових видів спорту (родинний фестиваль "Тато, мама, я - спортивна сімя", змагання допризовної і призовної молоді, змагання фізкультурних працівників, спортивна риболовля і фестиваль "Козацькі розваги") Дворічанський район посів ІІ (друге) загальнокомандне місце, пропустивши на першу сходинку фізкультурників Чугуївського району. Третіми у підсумку фінішували представники масового спорту Сахновщинського району.
Вітаю з перемогою наших спортсменів і бажаю підкорення нових вершин у спорті і в житті!!!

Фото Б. Бреславець.

Альбом: ЗАСЛУЖЕНІ НАГОРОДИ
Альбом: ЗАСЛУЖЕНІ НАГОРОДИ
Альбом: ЗАСЛУЖЕНІ НАГОРОДИ
Альбом: ЗАСЛУЖЕНІ НАГОРОДИ
Альбом: ЗАСЛУЖЕНІ НАГОРОДИ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11339 | Переглядів: 423Дата публікації: 17:04 13.06.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців