Презентація програми сприяння громадській активності «Долучайся»
Презентація програми сприяння громадській активності «Долучайся»

Поділитися новиною:

Презентація програми сприяння громадській активності «Долучайся»

Програма сприяння громадській активності «Долучайся!» запрошує представників організацій громадянського суспільства, преси, місцевої влади, відділи освіти та вищих навчальних закладів Харківської області відвідати презентацію діяльності програми і дізнатися про умови участі у конкурсі на отримання грантів, яка відбудеться 23 травня у місті Чугуїв.

Метою Програми є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях. Програма засновується на твердженні про те, що достатньо обізнані та залучені до громадської активності громадяни роблять управління на місцевому та національному рівнях більш репрезентативним, партисипативним та підзвітним українському суспільству.

Під час зустрічі буде надана детальна інформація про цілі і завдання Програми, основні сфери й види її діяльності, а також буде окреслено план роботи на наступні роки. Громадські організації матимуть можливість зустрітися з членами команди «Долучайся!» та отримати відповіді на свої запитання. 

Програма фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Пакт Інк. (PactInc.) в Україні.

Презентація Програми у місті Чугуїв відбудеться 23 травня 2019 року, з 14:00 до 16:00 за адресою: м. Чугуїв, вул. Кожедуба 24 (молодіжний хаб «City»).

Контактна особа з боку Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»: Вікторія Черевко, регіональний представник в Харківській області (контактний номер +380661862697, електронна пошта vcherevko@pactworld.org ).

Дізнайся більше про "Долучайся!" на нашій сторінці  https://www.facebook.com/usaidengage/

Для участі у заході необхідно пройти онлайн – реєстрацію за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfujNSaZ0q-WrMJCfTvIiLphErdAgyiYIWK8hszfY1F-apZmQ/viewform

Представникам організацій Харківської області – програма компенсуватиме вартість проїзду з району до Чугуєва (рейсовим автобусом або електричкою).

Задля отримання компенсації вартості квитків, під час заходу представникам програми необхідно буде надати копії цих проїзних документів.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11226 | Переглядів: 571Дата публікації: 13:43 21.05.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців