«З плеяди славетних»
«З плеяди славетних»

Поділитися новиною:

«З плеяди славетних»

Мистецька подорож до Дня Європи в Дворічанській дитячій районній бібліотеці.

Мистецтво  володіє   величезною   силою. Протягом століть    композитори та художники,    виражаючи    через  нього  стан  своєї   душі, спонукають людство до певних роздумів, викликають  відповідні почуття, ведуть нас до світу прекрасного. Твори великих митців житимуть доти, поки існуватиме людство. Їх імена завжди будуть в пам’яті нащадків. Напередодні Дня Європи в Дворічанській дитячій районній бібліотеці пройшла мистецька подорож «З плеяди славетних», в якій взяли участь учні 8-х кл. Дворічанської ЗОШ.

Протягом неї ведуча заходу, заступник директора Дворічанської ЦБС по роботі з дітьми, Ольга Рєзнік, запросила учнів на віртуальну екскурсію залами картинної галереї художників різних епох та країн.  Розкрити таємниці прекрасного нам допомагали  найвідоміші  полотна Леонардо да Вінчі та інших митців італійського Відродження. Торкнутися гострих соціальних аспектів людського буття, осягнути загадковість передачі внутрішнього світу людини ми спробували знайомлячись з картинами Іллі Рєпіна та інших художників-передвижників. Протягом цієї зустрічі її учасники дізналися і про художню творчість українського Кобзаря – Тараса Шевченка.

Друга частина мистецької подорожі була музичною. Адже музика – це мистецтво, зрозуміле всім, незалежно від національності чи художніх уподобань. Вона може бентежити душу людини ліричними почуттями, або закликати і до боротьби з несправедливістю, а може, навіть, мати лікувальні властивості. В будь-якому разі, вона є засобом емоційного та духовного зв’язку між людьми. На цьому своєрідному міні-концерті діти почули уривки найвідоміших творів європейських та українських композиторів: «Турецького рондо» Моцарта, «Місячної сонати» Бетховена, «Полонезу» Огинського (відомого ще як «Прощавання з Батьківщиною»), «На прекрасному блакитному Дунаї» короля вальсів Йогана Штрауса-сина. Дізналися різноманітні цікавинки з біографій цих композиторів. Жвавий інтерес викликало прослуховування уривку з дуету Карася та Одарки з опери Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» та неземне виконання харківською співачкою Євгенією Мірошніченко романсу Аляб’єва «Соловей».

Наприкінці заходу діти продемонстрували отримані знання, взявши участь в екзамені-експромті, де відповідали на запитання «по-старинке», тягнучи «білети».

Сподіваємось, що враження від бібліотечної подорожі знайшли відгук в дитячих серцях, викликало бажання і надалі знайомитись, цікавитись, розмірковувати над творами мистецтва і просто милуватись ними.

Ольга Рєзнік, заступник директора Дворічанської ЦБС по роботі з дітьми.

Альбом: «З плеяди славетних»
Альбом: «З плеяди славетних»
Альбом: «З плеяди славетних»
Альбом: «З плеяди славетних»
Альбом: «З плеяди славетних»
Альбом: «З плеяди славетних»
Альбом: «З плеяди славетних»
Альбом: «З плеяди славетних»
Альбом: «З плеяди славетних»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11218 | Переглядів: 395Дата публікації: 15:00 20.05.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців