Щодо попередження виникнення пожеж.
   Щодо попередження виникнення пожеж.

Поділитися новиною:

Щодо попередження виникнення пожеж.

З настанням теплої сухої погоди на території Харківської області різко збільшилась кількість пожеж, які виникають у зв'язку із самовільним спалювання сухих залишків трави, сміття, опалого листя.

Нагадуємо, що відповідно до ст.77 Кодексу України про адміністративні правопорушення “випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах” тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 170 до 340 грн.)і на посадових осіб — від п'ятдесяти до сімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 850 до 1190 грн.). Ті ж самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, тягнуть за собою накладання штрафу: на громадян від 340 до 680 грн.; на посадових осіб — від 1190 до 1700 грн..

Крім того, згідно ст.245 Кримінального Кодексу України “знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу” порушник може нести кримінальну відповідальність.

 

Начальник управління

агропромислового розвитку                                                        А. ВАСИЛЕЦЬ

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11201 | Переглядів: 341Дата публікації: 10:22 16.05.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців