Вшануймо пам'ять та подвиг Героїв!
Вшануймо пам\

Поділитися новиною:

Вшануймо пам'ять та подвиг Героїв!

Минуло 74 роки з того часу, як відгриміли останні постріли тієї страшної війни, але пам’ять про безсмертний подвиг нашого народу залишається нетлінною, а вдячність – безмежною. І ми завжди славитимемо тих, хто у найжорстокіших боях здобував для усіх нас таку жадану перемогу над ворогом.

Нині ми схиляємо голови перед подвигом тих, хто зі зброєю в руках захищав свою землю від нацизму, тих, хто кував перемогу на трудовому фронті, хто піднімав з руїн міста і села, підприємства в повоєнні роки.

В ніч з 8 на 9 травня вирувала негода. Спалахи блискавки, грім такої сили і завивання вітру невільно наштовхував на думки про ту страшну війну, адже у ті немирні часи люди здригалися не від негоди, а від реального грохоту гармат, спалахів різної зброї і свисту куль.

І хоч вранці ще був дощ – це не стало на заваді жителям села Колодязне вшанувати пам'ять та подвиг Героїв.

О 9:00 всі бажаючі  від дитини до людини поважного віку прийняли участь у покладанні квітів загиблим воїнам на Меморіалі.

Після чого мітинг і святковий концерт відбувалися у приміщенні сільського будинку культури.

Зі словами привітання до всіх присутніх звернулися голова сільської ради О.В.Перепелиця та голова ветеранської організації С.В.Вязовський.

Святковий настрій глядачам дарували незамінні учасники художньої самодіяльності та учні Колодязненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Велику вдячність висловлюю У.Чиляковій, А.Яцків, А.Дині, П.Тригубенко, В.Конику, М.Обрізку, Т.Дорошенко, Н.Лєпіховій, Ю.Верхоламову, О.Вавуліну, А.Мельнику, Д.Гриньову, І.Чуб, О.Нестерену, А.Брильовій, В.Тужик, В.Кобилєвій, Р.Чернятіну, О.Цибенко, С.Першиній, В.Бойко, Т.Яврумян, К.Плахотіній, О.Бойко, С.Бойко, Т.Ярмоленко, О.Першиній, В.Зимогляд, В.Кравченко.

З великим почуттям відповідальності ми завжди будемо пам’ятати, що 9 Травня – це особливе для нашого народу свято Перемоги. Для нас, нині живущих, подвиг ваш, шановні ветерани, – це суміш печалі і радості, пов'язаної зі спогадами буремних років війни.

Честь і слава тим, хто пройшов пів-Європи, звільнив світ від ворога, вижив у концтаборах, працював у тилу й підняв країну з руїн і попелу!

Доземний уклін  і найглибша вдячність вам, Переможці!

                       Худ.курівник Колодязненського СБК М.Сердюк

Альбом: Вшануймо пам'ять та подвиг Героїв!
Альбом: Вшануймо пам'ять та подвиг Героїв!
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11189 | Переглядів: 369Дата публікації: 09:26 14.05.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців