«Гірчить Чорнобиль крізь роки гірчить…»
«Гірчить Чорнобиль крізь роки гірчить…»

Поділитися новиною:

«Гірчить Чорнобиль крізь роки гірчить…»

В Дворічанській центральній районній бібліотеці обладнано виставку - спогад до річниці Чорнобильської трагедії, яка діятиме протягом тижня.

         Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок. Минуло 33 роки від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації. Важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу.

         Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.

         На виставці представлено видання у яких детально описуються події на ЧАЕС у день аварії, подвиг ліквідаторів-чорнобильців, гіркі наслідки катастрофи для України та світу, спроби їх подолання; питання енергетичної безпеки, використання альтернативної енергетики.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11121 | Переглядів: 403Дата публікації: 14:25 25.04.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців