Охорона та безпека праці
Охорона та безпека праці

Поділитися новиною:

Охорона та безпека праці

         Безпека праці, як показує світовий досвід, є основною гарантією стабільності, якості та ефективності будь-якого підприємства чи установи.

         Безперечно, питання охорони  та безпеки праці складне і досить відповідальне. Адже, за ним – життя і здоров’я людей, які своєю працею створюють для держави матеріальні блага.

         Згідно закону України «Про охорону праці»  в територіальному центрі Дворічанського району щорічно в квітні проводиться навчання,  з метою отримання необхідних знань  і навичок  з питань охорони праці та безпечного ведення робіт штатних працівників. Навчання проводилось з наступних питань: законодавчі акти України з питань охорони праці, соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві, трудові відносини, вимоги дотримання охорони праці при наданні соціальних послуг, електробезпека, пожежна безпека, гігієна праці, медичні огляди, профілактика професійних отруєнь і захворювань, розслідування нещасних випадків на виробництві, правила дорожнього руху, обов’язки і права пішоходів та для велосипедистів, правила користування газо та електроприладами, надання домедичної допомоги. Особливу увагу в навчанні було приділено питанню «Надання долікарської допомоги», бо основними функціями соціальної установи є надання соціальних послуг особам похилого віку та особам з інвалідністю і дуже часто своєчасно надана долікарська  допомога рятує життя підопічним.

          Навчання і перевірка знань з  охорони праці працівниками територіального центру складені успішно.

 

 

Директор                                                                                  Л.НАЙДАНОВА

Альбом: Охорона та безпека праці
Альбом: Охорона та безпека праці
Альбом: Охорона та безпека праці
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11117 | Переглядів: 447Дата публікації: 10:02 25.04.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців