Чисте довкілля - справа кожного
Чисте довкілля - справа кожного

Поділитися новиною:

Чисте довкілля - справа кожного

Не зраджуючи традиції, на передодні Дня довкілля  Дворічанська центральна районна бібліотека разом з Національним природним  парком «Дворічанський» провела екологічну акцію «Чисте довкілля - справа кожного».

Що ми можемо? З чого треба почати свої дії? Хто в цьому допоможе нам? Як організувати роботу по звільненню селища від сміття? Що кожен з нас може зробити, щоб зупинити зростання екологічної катастрофи в усьому світі?

Такі питання хвилюють бібліотекарів та представників парку. Тому було вирішено об’єднатися та провести екологічну акцію спільними зусиллями.

Захід пройшов біля районного Будинку культури.

Бібліотекар читального залу, Обрєзкова Тетяна розповіла  присутнім про День довкілля, про те, що було зроблено на попередніх акціях.

          Науковий співробітник  Національного парку Височина Ганна                                                            розповіла про забруднення навколишнього середовища, яке спричинено діями людей. «В наших руках доля природи – наша доля і ми повинні зробити все для того, щоб допомогти рідній природі, тим самим зможемо продовжити життя в наступних поколіннях» - зазначила вона .

Співробітник парку роздавала актуальні листівки: «Чому не можна спалювати суху рослинність?» , «Сезон тиші», «Зберігай природу нашого краю», «Увага первоцвіти !».

         По завершенню акції, було вирішено найближчим часом зібрати небайдужих людей на прибирання території біля р. «Оскіл». Дату буде обрано та узгоджено з районною адміністрацією, мешканці селища будуть повідомлені заздалегідь.

Тож, запрошуємо жителів селища Дворічна прийняти участь у звільненні нашого селища від сміття, бо чисте довкілля - це справа кожного.

 

 

 

Альбом: Чисте довкілля - справа кожного
Альбом: Чисте довкілля - справа кожного
Альбом: Чисте довкілля - справа кожного
Альбом: Чисте довкілля - справа кожного
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11101 | Переглядів: 431Дата публікації: 09:28 23.04.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців