Ірина Григоренко провела робочу зустріч із членами Кам’янської територіальної громади
Ірина Григоренко провела  робочу зустріч із членами Кам’янської територіальної громади

Поділитися новиною:

Ірина Григоренко провела робочу зустріч із членами Кам’янської територіальної громади

17 квітня голова Дворічанської районної державної адміністрації Ірина ГРИГОРЕНКО провела  робочу зустріч із членами Кам’янської територіальної громади.

Керівник району окреслила пріоритетні напрями розвитку області і району. Наголосила на запровадженні  у 2018 році реформи Нової української школи та як вона втілюється у життя у районі.  Ознайомила із  бюджетно-фінансовим станом, із досягненнями у спортивному та культурному житті району, а також про заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.

Ірина Володимирівна акцентувала увагу на медичній реформі, на нових підходах до побудови нової сільської медицини та розповіла про перетворення  у первинній та вторинній ланках охорони здоров’я району, про їх осучаснення та подальші плани.   Інформувала про реалізацію у районі урядової програми «Доступні ліки».

Очільник району детально інформувала про ситуацію з дорогами у районі. Назвала напрями доріг, де проведено  поточний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення у районі та про ремонт мосту через річку Оскіл до села Кам’янка.

Окремо зупинилась на питаннях щодо комплексного розв’язання місцевих проблем соціально-економічного характеру та повідомила про створення Ради регіонального розвитку Дворічанського району, метою якої є сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, здійснення реформ у сфері децентралізації управління регіональним розвитком, вирішення проблемних питань життєзабезпечення району.

У ході зустрічі Ірина Володимирівна відповідала на запитання, які хвилювали працівників. Зокрема, це питання щодо ходу децентралізації, забезпечення амбулаторії сімейної медицини спеціалістом-лаборантом, ремонту доріг.

Альбом: Ірина Григоренко провела  робочу зустріч із членами Кам’янської територіальної громади
Альбом: Ірина Григоренко провела  робочу зустріч із членами Кам’янської територіальної громади
Альбом: Ірина Григоренко провела  робочу зустріч із членами Кам’янської територіальної громади
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11089 | Переглядів: 456Дата публікації: 15:41 17.04.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців