Щорічна всеукраїнська акція "За чисте довкілля" розпочинається!
Щорічна всеукраїнська акція \"За чисте довкілля\" розпочинається!

Поділитися новиною:

Щорічна всеукраїнська акція "За чисте довкілля" розпочинається!

Вже стало традицією, всією громадою на початку весни проводити  місячник благоустрою.  Весняні роботи  з наведення чистоти та порядку у населених пунктах  району набирають розмаху та обертів. З 21 березня по 31 травня 2019 року органи виконавчої влади, селищна та сільські ради  активно долучились до виконання  на своїх територіях комплексних заходів в рамках  всеукраїнської акції "За чисте довкілля". 

         Метою акції є об'єднання зусиль громад, влади, представників бізнесу, соціальної сфери та громадських організацій для поліпшення стану довкілля. В рамках акції проводяться заходи, спрямовані на ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, вулиць, тротуарів, облаштування місць масового перебування та відпочинку населення, дитячих та спортивних майданчиків, кладовищ, меморіальних комплексів, відновлення пам’ятників, братських могил тощо. Також в рамках цієї акції будуть здійснені заходи з озеленення населених пунктів зокрема висаджування саджанців дерев, очищення прибережних смуг водних об’єктів, поширення екологічних знань серед населення, активізації державного та громадського контролю за додержанням природоохоронного законодавства.     

І знову про наболіле – прибирання стихійних сміттєзвалищ. На жаль, шокуючі картини у лісах, біля водних об’єктів стали вже звичним явищем. Про те, що в лісі не можна залишати сміття,  недопалки і вогнища, які тліють, знають усі, але проблем від  цього не меншає.  А навіщо вивозити сміття на спеціальне звалище, якщо можна просто викинути його в лісі, біля річки або на узбіччі дороги?!  Напевно, цим керуються люди, які своїми діями перетворюють наш мальовничий край  у стихійні сміттєві звалища.  Але крок за кроком,  спільними зусиллями керівників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування району, учнівської та педагогічної спільноти, працівників  установ, організацій  району, лісогосподарських підприємств, зрештою усіх  жителів району масштабна весняна акція з благоустрою та озеленення територій населених пунктів району  дасть свої  переконливі результати  – Дворічанський район стане чистішим  і гарнішим. 

Маємо надію, що кожен обов’язково візьме активну участь у проведенні акції і своєю сумлінною працею поліпшить та створить умови, сприятливі для життєдіяльності та відпочинку всіх мешканців та гостей Дворічанщини. Сподіваємося на Вашу небайдужість та активну громадську позицію.

 

                                                       Відділ   містобудування, архітектури, житлово-комунального

господарства, розвитку інфраструктури та цивільного захисту

                            Дворічанської райдержадміністрації               

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11084 | Переглядів: 539Дата публікації: 09:50 17.04.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців