Весняна толока
Весняна толока

Поділитися новиною:

Весняна толока

Весна – період пробудження та розквіту природи. Для захисту навколишнього середовища, придатного для життя, з чистим повітрям, прозорою водою, зеленими насадженнями, збереженням біологічного й ландшафтного різноманіття унікальної природної території Дворічанського району в рамках проведення заходів щодо захисту довкілля Дворічанщини   07 квітня учні Дворічанської школи та ініціативні жителі селища Дворічна вийшли на прибирання та упорядкування території стадіону школи. Добре попрацювали на стадіоні.

Дружно та завзято взялася за потрібну справу і група школярів на чолі з керівником гуртка Дворічанського ЦДЮТ Пишняком К.О., які виїздили на весняну толоку до берегів річки Оскіл, що знаходяться в с.Новомлинськ. Вони зібрали сміття та упорядкували знак на в’їзді до села.

А 12 та 13 квітня вихованці гуртків велотуризму Дворічанського ЦДЮТ разом з батьками здійснили велопробіг за маршрутом смтДворічна – с.Новомлинськ, де продовжили прибирання берегів річки Оскіл та історичних місць, де раніше проживала сім’я Мечникових та знаходилася церква, де хрестили Іллю Мечникова.

Небайдужою громадськістю та сільськими радами Дворічанського району розроблена та підтримана «Програма захисту довкілля Дворічанщини», в рамках якої планується практична природоохоронна робота з покращення стану довкілля, сприяння збереженню ландшафтного та біологічного різноманіття; сприяння розвитку природно-заповідного фонду району, насадження нових парків , алей, очищення джерел та інших водойм.

Такі добрі починання пропонуємо всім підтримати на території Дворічанського району по населених пунктах разом з дорослими та дітьми.

Будемо захищати довкілля Дворічанщини разом!

Альбом: Весна, толока...
Альбом: Весна, толока...
Альбом: Весна, толока...
Альбом: Весна, толока...
Альбом: Весна, толока...
Альбом: Весна, толока...
Альбом: Весна, толока...
Альбом: Весна, толока...
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11077 | Переглядів: 582Дата публікації: 10:02 15.04.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців