Свято весни, надії, любові…
Свято весни, надії, любові…

Поділитися новиною:

Свято весни, надії, любові…

22 березня у відділенні денного перебування  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району відбулося невеличке свято, присвячене жінкам, весні, надії, любові,  яке було організовано за ініціативою вчителів-ветеранів Дворічанщини.

              З весною, з відродженою надією на краще, привітало всіх присутніх керівництво установи. Для запрошених гостей  працівники відділення підготували невеличку програму-привітання зі святом, провели квіткову вікторину та вікторину: «З якого кінофільму вислів?». Святковий настрій підтримували сестра медична відділення А.Рудич, яка заспівала пісні про кохання та Україну, та гра юної піаністки, учениці 1 класу Дворічанської музичної школи, Ю.Соловйової.

             Вчителі поспілкувалися за чашкою трав’яного чаю з солодощами про свої минулі роки, проведені в стінах школи, згадали кумедні випадки з проведених уроків та багато іншого.

            Учасники свята відмітили, що приймаючи участь в таких заходах, вони відчувають покращення свого психологічного та емоційного стану, і тому домовилися збиратися постійно, і наступну зустріч запропонували провести у травні на березі річки Оскіл.

 

Директор                                                                               Л. НАЙДАНОВА

              

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11025 | Переглядів: 359Дата публікації: 13:56 27.03.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців