Ірина Григоренко провела виїзний прийом громадян у селі Першотравневе
Ірина Григоренко провела  виїзний прийом громадян у селі Першотравневе

Поділитися новиною:

Ірина Григоренко провела виїзний прийом громадян у селі Першотравневе

26 березня голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела  виїзний прийом громадян у селі Першотравневе Вільшанської сільської ради.

      Під час зустрічі  одними із актуальних питань, з якими звертались жителі населеного пункту, були питання щодо стану доріг, щодо забезпечення додатковим автобусним рейсом.

       На окремі питання, озвучені у ході особистого прийому, голова районної державної адміністрації Ірина ГРИГОРЕНКО надала роз’яснення, а відносно питань, які потребують додаткового вивчення – завірила присутніх, що вони будуть опрацьовані та вирішені відповідно до законодавства України, у рамках повноважень районної державної адміністрації.     

      Керівник району окреслила пріоритетні напрями розвитку Харківської області і району. Інформувала, що робота райдержадміністрації протягом минулого року спрямовувалася на забезпечення збалансованого та стабільного  соціально-економічного розвитку території на основі раціонального і ефективного використання наявних природних, трудових і фінансових ресурсів, вирішення актуальних проблем життєдіяльності громади, поліпшення добробуту та соціального захисту населення.

       Детально розповіла про ситуацію з дорогами у районі, про продовження реалізації у 2019 році проекту «Енергія світла», ініційованого головою обласної державної адміністрації Юлією СВІТЛИЧНОЮ, щодо реконструкції вуличного освітлення окремих вулиць у п’яти населених пунктах Дворічанського району, про запровадження у 2018 році медичної та освітянської реформ і як вони втілюються в життя у районі. 

       Ірина Володимирівна відмітила, що гордістю нашого сільськогосподарського району є тваринницька галузь, яка успішно розвивається та займає перші місця не тільки на обласному, а й державному  рівнях.  

       Окремо зупинилась на питаннях щодо комплексного розв’язання місцевих проблем соціально-економічного характеру та повідомила про створення Ради регіонального розвитку Дворічанського району, метою якої є сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, здійснення реформ у сфері децентралізації управління регіональним розвитком, вирішення проблемних питань життєзабезпечення району. 19 березня поточного року, за участі заступника голови Харківської обласної державної адміністрації В. ДАНІЄЛЯНА, відбулося розширене засідання зазначеної вище Ради.

      Повідомила, що 14 березня поточного року у місті Харкові відбулося засідання Ради регіонального розвитку Харківської області за участю Прем’єр-Міністра України

В. ГРОЙСМАНА, який дав високу оцінку роботі проведеній в області під керівництвом   голови Харківської облдержадміністрації Ю. СВІТЛИЧНОЇ.       

       У ході зустрічі громадяни виявляли зацікавленість із означених питань, приймали активну участь в обговоренні основних аспектів реформ та актуальних питань сьогодення.

 

 

Альбом: Ірина Григоренко провела  виїзний прийом громадян у селі Першотравневе
Альбом: Ірина Григоренко провела  виїзний прийом громадян у селі Першотравневе
Альбом: Ірина Григоренко провела  виїзний прийом громадян у селі Першотравневе
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11021 | Переглядів: 482Дата публікації: 16:57 26.03.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців