Держпродспоживслужба проводить державну реєстрацію пасік
Держпродспоживслужба проводить державну реєстрацію пасік

Поділитися новиною:

Держпродспоживслужба проводить державну реєстрацію пасік

Дворічанським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області вживаються заходи щодо проведення державної реєстрації пасік їх власниками, згідно статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та порядку затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016 № 39.

 Згідно п. 55 статті 1 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» до операторів ринку харчових продуктів належать фізичні особи, якщо вони провадять діяльність з метою або без мети отримання прибутку та займаються виробництвом та/або обігом харчових продуктів або інших об’єктів санітарних заходів.

Реєстрація потужностей здійснюється на безоплатній основі. Власнику пасіки необхідно лише подати заяву до територіального органу Держпродспоживслужби за місцем розташування потужностей та детальну інформацію про вид діяльності.

 З питань державної реєстрації потужностей операторів ринку  звертайтеся до Дворічанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області  за адресою: вул. Ветеринарна, 37, смт. Дворічна, Дворічанський район,  Харківська область, 62700, тел. (05750) 7-61-48.

 

 

 

 

Начальник управління                                               С. АРЕП’ЄВ

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11017 | Переглядів: 375Дата публікації: 10:09 26.03.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців