Ірина Григоренко провела робочу зустріч з колективом ДСНС
Ірина Григоренко провела робочу зустріч з колективом ДСНС

Поділитися новиною:

Ірина Григоренко провела робочу зустріч з колективом ДСНС

25 березня голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела робочу зустріч з трудовим колективом Двоірчанського сектору управління надзвичайних ситуацій.

Керівник району інформувала про соціально-економічне становище району, відзначила успіхи та детально зупинилася на проблемах, які потребують вирішення.

Ірина Володимирівна інформувала про діяльність Ради регіонального розвитку Дворічанського району, метою якої є сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях територіальної організації влади, здійснення реформ у сфері децентралізації, вирішення проблемних питань життєзабезпечення району.

Окреслила пріоритетні напрями розвитку району у 2019 році, а саме: відновлення доріг, покращення інфраструктури сільської місцевості, залучення інвестиційних капіталів та подальше впровадження реформ у всі сфери життя.

У ході зустрічі Ірина Григоренко поцікавилася проблемами колективу. Відповіла на запитання, які хвилювали працівників та подякувала їм за роботу.

 

Альбом:
Альбом:
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/11015 | Переглядів: 458Дата публікації: 13:03 25.03.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців