Жіноче свято у селі Колодязне
Жіноче свято у селі Колодязне

Поділитися новиною:

Жіноче свято у селі Колодязне

        Весна завжди вважалася чарівною порою року, і це не випадково, адже в цей час в людині відкриваються нові можливості, загострюється інтуїція і багато подій набувають зовсім іншого сенсу.    

        Свято 8 Березня неймовірно вдало збігається з початком самої прекрасної пори - навесні. В цей час вся природа оживає, прилавки магазинів усипані всілякими яскравими квітами, що надає неймовірну святкову атмосферу Міжнародному жіночому дню. Не дарма він здається по-справжньому пахучим і квітучим.

        7-го березня в Колодязненському СБК відбувся святковий концерт.

        На початку свята жінок вітали ведучі Ю.Кравченко та Р.Чернятін. Потім слово для привітання надали сільському голові  О.В.Перепелиці, який привітав жінок зі святом: «...Не зважаючи на усі складнощі нашого буття, саме жінка створює затишок і настрій у домі. Немає жодної сфери діяльності, де б не докладала своїх невсипущих рук жінка...» і побажав жінкам впевненості у собі, впевненості у майбутньому, оптимізму і здоров’я.

        Своїми талантами: вокалом, танцями та акторською майстерністю, радували усіх присутніх О.Першина, О.Бойко, С.Бойко, В.Бойко, Т.Ярмоленко, Т.Яврумян, А.Мельник, А.Соколова, К.Якуш, Д.Дергунова, В.Полозенко, В.Тужик, Ю.Верхоламов, Д.Голобородько, А.Ларіна, М.Янголенко, Т.Масляк, А.Брильова, О.Нестеренко, С.Першина.

        Велику вдячність виражаємо усим учасникам концертної програми. Окремо дякуємо Колодязненському сільському голові О.В.Перепелиці за матеріальну підтримку.

        Хочеться побажати всім жінкам у цю прекрасну весняну пору тільки щирих поздоровлень і емоцій, довгоочікуваних пропозицій і зізнань, а також щирих посмішок і завзятого настрою. Нехай кожен ваш день буде немов свято 8 Березня: дарує приємні події і тільки хороших і чесних людей на життєвому шляху. Нехай ваші серця радіють - наповнені світлом і зігрівають ласкавим теплом. Всі судді конкурсів жіночої краси сліпі, адже всі жінки 8 березня мають бути коронованими за свою привабливість.

 

                                                                                   М.Сердюк

 

Альбом: Жіноче свято у селі Колодязне
Альбом: Жіноче свято у селі Колодязне
Альбом: Жіноче свято у селі Колодязне
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10971 | Переглядів: 627Дата публікації: 10:58 11.03.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців