Прийшла весна
Прийшла весна

Поділитися новиною:

Прийшла весна

Березень – перший місяць весни. Навесні народжується все прекрасне. Щороку, коли сонце виходить на весняну орбіту, від тепла зацвітають проліски, ми відзначаємо свято весни. Саме в цей день, в день весняного пробудження й оновлення землі ми вітаємо жінку. Як добре, що свято жінки в березні. Адже березень – це весна, сонце, надія! Весна переступить через снігові замети, озветься до нас радістю. Ростане сніг відступлять морози, в серця постукає надія. Надія, що всі зимові негаразди, так як і зима, минуть, відлетять, і світ оновиться.

Святковий концерт, який відбувся 9 березня у Вільшанському Будинку культури, був присвячений найдорожчим людям на землі – мамам, бабусям –

всім жінкам.

Вітаємо вас зі святом жіночім,

Зі святом щасливим,чудовим та ясним.

Зі святом весняним і променистим,

Світлим, бадьорим, радісним, чистим,

Зі святом любові, уваги, тепла.

Міцного здоров’я вам, шани й добра!

Такими  віршами розпочали  ведучі святкового концерту Вячеслав  Підгорняк і Влад Курбатов зичили жінкам світлої долі, весняної теплої зливи, щоб всі були здорові й щасливі. Щоб не знали незгод у дорозі, щоб стрічало добро на порозі, і щоб щедрість та радість крилата не виходили з кожної хати.

Глядачі гучними оплесками зустрічали учасників художньої самодіяльності Вільшанського будинку культури: Діану Тихончннко, Лізу Шаламову, Тетяну Черевко, Дашу Тихонченко, Віру Батовську, Катерину Рибалко, Лізу Бурцеву, Тетяну Кононову та Людмилу Щетиніну.

Святковий концерт пройшов на одному подиху, глядачі неупинно аплодували талановитим артистам. Велика подяка всім учасникам концерту, а також спонсору свята – К.О. Лебединській.

                                                                  Л. Семизенко

                                                         Директор Вільшанського СБК

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10965 | Переглядів: 457Дата публікації: 16:10 11.03.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців