Вадим Данієлян провів виїзний прийом громадян
Вадим Данієлян провів виїзний прийом громадян

Поділитися новиною:

Вадим Данієлян провів виїзний прийом громадян

06 березня заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Вадим Романович Данієлян провів особистий прийом громадян Дворічанського району.

Так, представники села Тавільжанка та батьківського комітету Дворічанської школи звернулись з проханням сприяти проведенню поточного ремонту автодороги державного значення Сахновщина - КПП «Піски» на ділянці смт Дворічна до села Тавільжанка. Це єдина дорога що сполучає смт Дворічна та більшу частину району.

«Практично все дорожнє покриття зазначеної дороги знаходиться у великих вибоїнах, а на окремих ділянках взагалі вибоїни займають ширину всієї проїзної частини. З цієї причини перевізники відмовляються виконувати рейси через загрозу небезпечного перевезення пасажирів. Така ж проблема існує і для автомобілів швидкої допомоги та шкільних автобусів» - пояснили заявники. Також батьки просять допомоги у придбанні додаткового шкільного автобуса для підвозу дітей до навчальних та виховних закладів району.

У процесі спілкування  батьки учнів висловили подяку керівництву обласної державної адміністрації за підтримку у проведенні реконструкції даху, утеплення та капітального ремонту Дворічанської загальноосвітньої школи.

«Ремонт комунальних доріг - ініціатива голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, яка активно втілюється в життя. У 2018 році на це було спрямовано значні кошти, більшість робіт виконано. Автошляхи, які потребують капітального ремонту, включено до програми фінансування на 2019 рік. При визначенні доріг, які потраплять до переліку, ми враховуємо побажання жителів сіл», - прокоментував Вадим Данієлян.

На особистий прийом звернулись жителі села Западне Дворічанської селищної ради щодо реконструкції вуличного освітлення.  Вадим Данієлян повідомив, що Програмою розвитку освітлення населиних пінктів Харківської області «Енергія світла» на 2019-2021 років передбачено фінансування зазначеного проекту у розмірі 220,5 тис.грн.

Щодо допомоги у придбанні спецавтомобіля для зимового утримання доріг (КДМ) звернувся начальник КП «Дворічна» Дмитро Стоянов.  Комунальні послуги даним підприємством надаються у більшості населених пунктів району.  

Питання, що були озвучені під час прийому громадян, заступник голови обласної державної адміністрації пообіцяв детально вивчити та надати заявникам відповіді та можливу допомогу в рамках чинного законодавства України.

Альбом: Вадим Данієлян провів особистий прийом громадян
Альбом: Вадим Данієлян провів особистий прийом громадян
Альбом: Вадим Данієлян провів особистий прийом громадян
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10947 | Переглядів: 604Дата публікації: 14:05 06.03.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців