Ірина ГРИГОРЕНКО провела виїзний прийом громадян
Ірина ГРИГОРЕНКО провела  виїзний прийом громадян

Поділитися новиною:

Ірина ГРИГОРЕНКО провела виїзний прийом громадян

27 лютого голова  районної державної адміністрації Ірина ГРИГОРЕНКО провела  виїзний прийом громадян у селищі Тополі Пісківської сільської ради.

      Під час зустрічі одними із актуальних питань були питання щодо незадовільної організації прийому громадян  у Дворічанській дільниці Куп’янського відділення ПАТ «Харківгаз»,  нарахування житлової субсидії.

       На окремі питання, озвучені у ході особистого прийому, голова районної державної адміністрації Ірина ГРИГОРЕНКО надавала роз’яснення, а на ті, які потребують додаткового вивчення  - пообіцяла вивчити і надати громадянам всю можливу допомогу у рамках повноважень районної державної адміністрації та відповідно до законодавства України.

      Керівник району окреслила пріоритетні напрями розвитку області і району. Наголосила на запровадженні  у 2018 році реформи Нової української школи та як вона втілюється у життя у районі.  Ознайомила із  бюджетно-фінансовим станом, із досягненнями у спортивному та культурному житті району, а також про заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.

       Ірина Володимирівна акцентувала увагу на медичній реформі, на нових підходах до побудови нової сільської медицини та розповіла про перетворення  у первинній та вторинній ланках охорони здоров’я району, про їх осучаснення та подальші плани. 

      Очільник району детально інформувала про ситуацію з дорогами у районі, про участь у проекті «Енергія світла», ініційованого головою обласної державної адміністрації Юлією Світличною і про проведену роботу у даному напрямку окремими територіальними громадами району.

        Запропонувала Пісківській сільській раді у 2019 році взяти участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» та інших проектах задля розбудови та розв’язання соціально-економічних та культурно-освітніх проблем територіальної громади.

      

 

 

 

 

Альбом: Ірина ГРИГОРЕНКО провела  виїзний прийом громадян
Альбом: Ірина ГРИГОРЕНКО провела  виїзний прийом громадян
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10923 | Переглядів: 514Дата публікації: 15:45 27.02.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців