У рамках програми «Енергія світла»
У рамках програми «Енергія світла»

Поділитися новиною:

У рамках програми «Енергія світла»

Кошти на реалізацію програми, ініційованої головою ХОДА Юлією Світличною, виділили в ході ХІХ сесії обласної ради VII скликання.

Відповідні зміни внесли до обласного бюджету 2019 року.

Значну частину коштів, що виділені цього року на реалізацію програми «Енергія світла», спрямують на монтаж освітлення в під’їздах багатоквартирних житлових будинків. Ці роботи проведуть на 35 об’єктах (у 17 районах та 3-х містах обласного значення). Загалом планується освітити 3600 вхідних груп під’їздів. Це 70% від загальної потреби: згідно з інформацією органів місцевого самоврядування, всього потребують освітлення 5100 під’їздів.

Реконструкцію та будівництво мереж у рамках програми «Енергія світла» буде проведено в 37 населених пунктах області (загалом 50 об’єктів). Планується встановити близько 708 світильників, замінити майже 31 тис. погонних метрів мережі та 40 опор.

Капітальний ремонт наявних мереж освітлення проведуть у 25 населених пунктах (44 об’єкти). Загалом планується встановити близько 745 світильників, замінити 28 тис. погонних метрів мережі та 44 опори.

Надалі за наявності бюджетних можливостей планується додаткове виділення коштів на завершення запланованих робіт у 2019 році.

Нагадаємо, програму розвитку освітлення населених пунктів Харківської області «Енергія світла» на 2019 – 2021 роки було прийнято 6 грудня 2018 року. Вона передбачає реконструкцію та будівництво нових об’єктів зовнішнього освітлення, капітальний ремонт об’єктів зовнішнього освітлення та їх елементів та поточний ремонт електричних мереж зон загального користування.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10922 | Переглядів: 420Дата публікації: 13:35 28.02.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців