Зустріч з учасниками АТО
Зустріч з учасниками АТО

Поділитися новиною:

Зустріч з учасниками АТО

20 лютого, в рамках заходів до вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, голова районної державної адміністрації Ірина Григоренко провела зустріч з учасниками АТО. В заході взяли участь представники районного військового комісаріату, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій та установ.

Метою зустрічі було обговорення нагальних питань та проблем, що цікавлять учасників АТО на сьогодні та можливість їх вирішення. Здебільшого  цікавили питання щодо соціального захисту, незадовільного стану доріг, виділення земельних ділянок, впровадження медичної та освітньої та інш. Кожне питання, порушене учасниками АТО, не залишилося без уваги та відповідного реагування.

У ході спілкування Ірина Володимирівна ознайомила учасників зустрічі із пріоритетними напрямами розвитку району. Ознайомила із  бюджетно-фінансовим станом, із досягненнями у різних галузях, а також про заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.

      Очільник району детально інформувала про ситуацію з дорогами у районі, про участь у проекті «Енергія світла», ініційованого головою обласної державної адміністрації Юлією Світличною .

Завершуючи зустріч голова райдержадміністрації Ірина Григоренко зазначила, що керівництво району завжди готове до постійного діалогу з учасниками антитерористичної операції для вирішення будь-яких їх проблемних питань.

Альбом: Голова райдержадміністрації зустрілася з учасниками АТО
Альбом: Голова райдержадміністрації зустрілася з учасниками АТО
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10885 | Переглядів: 511Дата публікації: 15:26 20.02.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців