День Героїв Небесної Сотні: боротьба заради майбутнього!
День Героїв Небесної Сотні: боротьба заради майбутнього!

Поділитися новиною:

День Героїв Небесної Сотні: боротьба заради майбутнього!

 Указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року ,з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, встановлено в Україні День Героїв Небесної Сотні, який ми відзначаємо щорічно 20 лютого.

         У цей день 2014 року під час Революції Гідності протистояння між патріотами – захисниками і тодішнім режимом сягнуло піку, загинуло найбільше активістів Майдану, а наступного дня, 21 лютого 2014 року, на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких у жалобних промовах назвали «Небесною Сотнею».

На долю українців випало чимало жахливих подій, та сьогодні історія безжальна... Вона назавжди закарбувалась у серця українців нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний початок 2014-го.

Сотні тисяч людей стояли на Майдані протягом трьох місяців холодної зими, заради незалежності та свободи. За вільну людину у вільній країні.

     Майдан об'єднав десятки тисяч людей, які пліч-о-пліч до кінця боролися за незалежність і справедливість. В цьому протистоянні не було бідних чи багатих, сильних чи слабких, сходу чи заходу... Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні. Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ.

     Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів - це вагомий аргумент, але ні кулі, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти сильних духом. Вони гинули, та не здавались...

     Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам'ятали - хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили.      

          Це наш обов'язок перед майбутніми поколіннями, перед пам'яттю загиблих.

Сила нації – у сильних людях. Сильних не  фізично – сильних духом. У цьому – головна відмінність Революції Гідності!

    Герої не вмирають!

    Слава Україні!

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10866 | Переглядів: 430Дата публікації: 08:00 20.02.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців