Уява малює, талант відтворює
Уява малює, талант відтворює

Поділитися новиною:

Уява малює, талант відтворює

 Саме під таким гаслом у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району постійно проводяться виставки виробів талановитих підопічних структурних відділень територіального центру. Це вишиті бісером та хрестиком картини, рушники, серветки, подушки, скатертини,  в’язані гачком  серветки, картини у техніці аплікації, квіллінгу, плетені вироби з лози та паперу, вироби в техніці декупажу та різбляні вироби з дерева. Найактивніші пенсіонери, які приймають участь у виставках: Бездольна Г.П. з с.Новоєгорівка (вишиті хрестиком рушники, подушки, картини); Демченко С.М. з с.Гряниківка (картини вишиті хрестиком та бісером); Криворучко А.В. з сел..Дворічанське (вишиті подушки в техніці «гладь»); Марашлець Ю.П. з с.Рідкодуб (вишиті болгарським хрестиком подушки, килим та простирадла); Калінін М.О.  з смт.Дворічна (плетені вироби з лози та різбляні вироби з дерева); Гребенюк В.І. з с.Западне (в’язані гачком ковбики); Шемякова В.І. з смт.Дворічна (картини у техніці квіллінг); Смицька Г.П. з с.Миколаївка (картини вишиті бісером); Вербицька Н.П. з с.Вільшана, Полторацька Т.О. з смт.Дворічна, Мараховська Т.М. смт.Дворічна  (в’язані гачком серветки); Дубовик О.Г. з с.Гряниківка (картини та серветки у техніці аплікація).

          А роботи Чубенко Надії Володимирівни з смт.Дворічна (вишиті хрестиком подушки, скатертини, рушник, в’язані гачком серветки), Мараховської Таїсії Михайлівни з смт.Дворічна (в’язані гачком серветки) та Кіптілої Раїси Іларіонівни з смт.Дворічна (вишиті хрестиком подушки, серветки) принесли на виставку творчих робіт їхні доньки, які  бережуть вироби покійних матусь вдома, як сімейну реліквію і пам’ять та дарують цю красу людям.

          Коли заходять відвідувачі до відділення, то говорять, що вони, бачучи цю красу, неначе потрапляють у своє дитинство, з вишитими подушками та рушниками. Це навіює приємні спогади і одночасно сум за молодими роками.

          Користуючись нагодою, хочемо запросити всіх бажаючих відвідати територіальний центр, помилуватися красою ручної роботи і отримати позитивний настрій та, якщо є бажання прийняти участь у виставках творчих робіт талановитих майстрів Дворічанщини.

 

 

Директор                                                                                     Л.НАЙДАНОВА

Альбом: Уява малює, талант відтворює
Альбом: Уява малює, талант відтворює
Альбом: Уява малює, талант відтворює
Альбом: Уява малює, талант відтворює
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10843 | Переглядів: 707Дата публікації: 15:19 13.02.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців