Заступник голови райдержадміністрації провела виїзний прийом
Заступник голови райдержадміністрації провела виїзний прийом

Поділитися новиною:

Заступник голови райдержадміністрації провела виїзний прийом

12 лютого заступник голови районної державної адміністрації Лілія ЧУДІК провела виїзний прийом громадян у селі Путникове Рідкодубівської сільської ради.

У ході спілкування жителі села порушили ряд важливих питань, що стосуються життєдіяльності громади, а саме: незадовільного стану доріг, питання водозабезпечення та якості питної води. Були висловлені нарікання на  незадовільну роботу електричних мереж, у частині  подачі напруги. Озвучено питання щодо незадовільної роботи стаціонарного телефону, незадовільного технічного стану «Шкільного автобуса», який здійснює підвезення дітей до навчального закладу та зміни режиму руху.

Під час виїзного прийому також порушено одне із актуальних на сьогодні питань – порядку нарахування та отримання субсидій на сплату житлово- комунальних послуг.

Всі питання, озвучені у ході виїзного прийому громадян, заступник голови районної державної адміністрації Лілія ЧУДІК пообіцяла вивчити і надати громадянам всю можливу допомогу у рамках повноважень районної державної адміністрації та відповідно до законодавства України.

Альбом: Лілія Чудік провела виїзний прийом
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10839 | Переглядів: 471Дата публікації: 15:26 12.02.2019
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців